Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MartOOn

    addikt

    válasz Mr. Byu #146 üzenetére

    iPhone helyett sajna egyik Android sem érdemel megfontolást, ugyanúgy mint ahogy egy müanyag dömper vsárlása esetén sem... nem tom érted-e... :DDD viszont ha egy használható/tastreszabható telefont szeretnél, amit esetleg melóra IS használnál, akkor számomra ismétlem számomra az android jöhet szóba az iphone semmikép sem.
    mellesleg én nem láttam itt olyan hsz-t ami egy lyan almásat küldött volna el aki nem trollkodni jött. ha pedig trollkodni jött, akkor nagyon jól tudta mire számíthat.

    és igen az iPhone jó telefon de nem mindenkinek! sőt! nagyon sok mindenkinek nem alternatíva, ennek lehet több oka is, most itt nem állnék neki felsorolni, mert ez marha szubjektiv.
    nekem is van véleményem, használtam is. marha jókat játszottam vele de igen hamar meguntam. androidból is a hatodikat nyúzom és átlag hetente más a home-om. sőt néha a romom is... nekem az iphone, börtön.

    HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

Új hozzászólás Aktív témák