Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • h3lios

    addikt

    Nálunk nekem kellett kirakni a demo telefont és hát nem vagyok elájulva tőle. A hátlap fogása egyébként tényleg kellemes, szóval főleg feketében fogyasztható, engem sokkal inkább zavar a gagyi rácsos előlap, illetve a megváltozott gomb kiosztás. Egyszerűen nem fér a fejembe, hogy miért kellett a beállításokat leszedni, amikor úgyis ott a HOME gomb. Semmi értelme a jelenleginek, akkor már inkább tértek volna át a virtuális gombokra...

    Troll: ON
    Jaaa, hogy akkor nem tudtak volna Apple-t másolni... ;]
    Troll: OFF

    B-tag: H3lios#2825

  • h3lios

    addikt

    válasz sasa134 #172 üzenetére

    Ezekre csak bólogatni tudok. Amikor melózok 12 órában tudom nézegetni a telefont (kis túlzással ha van szabad időm :DDD ). Ugyanis nálunk a piros szolgáltatónál kint van. Igaz, hogy DEMO telefon de akkor is eszméletlen laggok vannak 1-2 helyen. A hátlappal nekem anyagát illetően nincsenek problémáim, azzal annál inkább, hogy hajlamos a recsegésre, ha az ember a megfelelő pontokon nyomkodja. Az alsó "cseppálló" ajtóra inkább már nem is mondok semmit. Ha ez a telefon túlél egy nagyobb felhőszakadást megeszem a kalapom. Juteszembe az új beállítások felület igazán igényes lett. Ha az ember nem lista nézetet használ kb. úgy néz ki mint valami filléres vacak. Lista nézetben pedig csak szimplán nem találok semmit, mert kedves Samsungék minden inkont új grafikával láttak el. :U

    B-tag: H3lios#2825

Új hozzászólás Aktív témák