Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Totheground

    addikt

    válasz zseko #50 üzenetére

    Ez egy baromi lejárt duma.
    Tömegtermék, és? Az miért baj? Az iPhone tulajok nagy része is hülye suttyónak tartja azt, aki azt hiszi, hogy ő most valami nagy figura lett, mert iphonet vett. Nem mellesleg a droidos toptelókat vásárlók ugyanúgy menőznek (néha még jobban is) a telefonjukkal.
    Az életérzés rész meg annyiban igaz, hogy ha valaki több Apple terméket használ (phone, pad, mac, tv) akkor sehol máshol nem találsz olyan rendszert, aminek minden része ennyire egyszerűen és jól működne együtt.
    Az ár feszegetése meg szintén meghaladott. A legújabb Samuk rendszeresen az aktuális iPhone fölött kezdenek árban. Az, hogy a Samsung nyakló nélkül fossa adja ki az új modelleket, és ezért a flagship szériát leszámítva minden hamar elértéktelenedik, más kérdés.

    [ Szerkesztve ]

    Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

  • justaview

    őstag

    válasz zseko #50 üzenetére

    Engem egyáltalán nem érdekel, melyik gyártó milyen üzleti modellel működik, vagy milyen érzelmeket vált ki bárkiből. Egy dolog érdekel: kielégítse azokat az igényeimet, amit elképzeltem, és amit szeretnék.

    Ebből kiindulva simán megvenném az iPad-et, ha az elképzeléseimhez az állna közelebb, és pokolian nem érdekelne, kiben milyen érzelmek dúlnak az adott cég, vagy termék iránt.

    Mellesleg éppen tablet vásárláson töröm a fejem, és az iPad is potenciális jelölt volt egy darabig. Ilyen kérdések merültek fel bennem. Ilyen kívánságaim fogalmazódtak meg. De a válasz nem nyerte meg a tetszésemet. és ezeket is inkább korlátnak érzem, mint szabadságnak. A flash támogatás hiányát is meg lehet magyarázni, de az is egy Apple korlát.

    Szóval ez billentett el az android irányába, nem az érzelmeim. Ha ezek a korlátok nem lennének, szuper készüléknek tartanám az iPad-et, ami hardverileg az is - kipróbáltam.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák