Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mycso

    veterán

    LOGOUT blog

    válasz Giovanni1985 #25 üzenetére

    A JB, az eddig általam látott készülékeken (6-7 készülék), nagyon szépen szerepelt. Az ICS-hez képest is jobb, inkàbb 1-2 vizuális elem van ami esetleg zavaró lehet a régebbi androidhoz képest, de hàt ez iyen. Megszokás kérdése, kell begyepesedni és félni az újtól.
    Az android nyíltsága, testreszabhatósága természetesen, akár a launcherek cseréjét is engedi, ezzel nem értem mi a bajod?
    Illetve az, hogy ICS vagy JB, nem számít, ugyan úgy a samsung TW fut alatta, így nem értem itt sem a problémádat.
    Ha a samsungot amiatt kerülöd, hogy utolsóként frissítenek (rossz a szoftveres supportjuk), akkor elkeserítelek, nem fogsz tudni semmit venni. Ugyanis a samsung ebből a szempontból nagyon is az élen van.
    Amivel picit baj van, az a Magyar régióba szánt és az itthoni szolgàltatós romok...

    “The Night is Dark and Full of Terrors”

  • mycso

    veterán

    LOGOUT blog

    válasz Giovanni1985 #27 üzenetére

    Nos a nexus, mint a google referencia készülékei, persze, hogy hamarabb megkapják a frissítést, hiszen mint az elején írtam, ezek a referencia készülékek. (az asust ne keverjük ide, annyi, hogy ő gyártja a nexus7-et).
    Tehát ott tartunk, hogy még mindig a samsung a legjobb frissítés szempontjából.

    A kinézet, meg mint írtam elég egyedi dolog, valakinek bejön és hozzászokik az újításokhoz, valaki nem. (egyébként ha sony-t veszel és azon JB lesz, effektíve a kialakítása vizuálisan hasonló lesz, tehát akkor azt se vegyél :DDD csak olyat, amin ICS van).

    Az valóban érdekesnek tűnhet, hogy egy erősebb vasra nem érkezik frissítés, viszont ha belegondolsz: a tab7plus, már közel 2 éves készülék, és a megjelenésekor azt ígérték, hogy lesz rá ICS --> ez így is van. (a JB-t, csak nemrég jelentették be rá).

    A Tab2 alig egy éves se, és a megjelenésekor ígérték rá a JB-t, ez is megtörtént, hol a hiba?

    Ettől függetlenül azt veszel, amit akarsz, majd az általad felsorolt asus, sony, acer -ek valamelyike után ráébredsz te is, hogy mit jelent az elhanyagolt, support. :K

    “The Night is Dark and Full of Terrors”

Új hozzászólás Aktív témák