Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Giovanni1985

    tag

    válasz mycso #26 üzenetére

    nem vahyok begyoposodve.felreertesz.De azt nem ertem hogy ha tablara csinalnak romot mert nem lehet azt ugy megoldani hogy konnyen elerheto legyen a menu es mas okossagok amit pl nem kozepre kellene tenni hanam valahova szelre elhelyezi.Ha a samsung az elen all akkor az asus nexus hol all?Arra hamarabb megjonnek es nem kinlodassal kell frissiteni hanem rakattintok hogy uj frissites erheto el es mar tolti is le nem hogy nem lehet kiesen keresztul,akkor toltsek le egy filet meg akkor ide kapcsoljak meg oda.....ezeket sem ertem.Miert nem lehet egyszeruen megoldani.A masik amit nem birok hogy a sima galaxy tab 7.0 erosebb hardveresen es kesob kapja meg a frissitest mint a 2pedig nem sok kulonbseg van koztuk, a taviranyitos funkcion kivul nem is nagyon tudnek mas kulonbseget felhozni.....szoval....na mind egy ez csak azen velemenyem,de a lenyeg hogy nalam a samu megbukott...inkabb veszek asus,sony,acer,vagy ipadot.A magyar cuccok engem meg nem erdekelnek mert nem ott vagyok ugyhogy az nekem nem hatrany.Csak ezek bosszantanak,de persze megszokas.De ha mar valaszthatok akkor inkabb nem a samu lesz az amit valasztok.

    Ja meg meg annyit hogy nem vagyok en betojva a komolyabb potykolodesektol sem, mert eddig az osszes telommal tablammal romozgattam en rendesen,volt hogy egy het alatt tobszor is cserelgettem,de ha valamit lehetne egyszerubben akkor miert ne?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák