Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Giovanni1985

    tag

    válasz mycso #26 üzenetére

    nem vahyok begyoposodve.felreertesz.De azt nem ertem hogy ha tablara csinalnak romot mert nem lehet azt ugy megoldani hogy konnyen elerheto legyen a menu es mas okossagok amit pl nem kozepre kellene tenni hanam valahova szelre elhelyezi.Ha a samsung az elen all akkor az asus nexus hol all?Arra hamarabb megjonnek es nem kinlodassal kell frissiteni hanem rakattintok hogy uj frissites erheto el es mar tolti is le nem hogy nem lehet kiesen keresztul,akkor toltsek le egy filet meg akkor ide kapcsoljak meg oda.....ezeket sem ertem.Miert nem lehet egyszeruen megoldani.A masik amit nem birok hogy a sima galaxy tab 7.0 erosebb hardveresen es kesob kapja meg a frissitest mint a 2pedig nem sok kulonbseg van koztuk, a taviranyitos funkcion kivul nem is nagyon tudnek mas kulonbseget felhozni.....szoval....na mind egy ez csak azen velemenyem,de a lenyeg hogy nalam a samu megbukott...inkabb veszek asus,sony,acer,vagy ipadot.A magyar cuccok engem meg nem erdekelnek mert nem ott vagyok ugyhogy az nekem nem hatrany.Csak ezek bosszantanak,de persze megszokas.De ha mar valaszthatok akkor inkabb nem a samu lesz az amit valasztok.

    Ja meg meg annyit hogy nem vagyok en betojva a komolyabb potykolodesektol sem, mert eddig az osszes telommal tablammal romozgattam en rendesen,volt hogy egy het alatt tobszor is cserelgettem,de ha valamit lehetne egyszerubben akkor miert ne?

    [ Szerkesztve ]

  • Giovanni1985

    tag

    válasz mycso #28 üzenetére

    Nem azt mondta mostsem,hogy nem fogok majd valamikor frissiteni,de lehet hogy a jbt kihagyom mert erthetetlen hibakat kovettek el ezzel a jbvel,mert szerintem a frissitesnek pont az a lenyege hogy jobban legyen optimalizalva mind hardveresen mind pedig meretileg szerintem,az ok hogy a samsung galaxy snek es a tobbinek tokmimdegy szinte hogy mi hol van,mert szinte egy kezzel is szepen be lehet jarni a kepernyot,addig egy 10colos tablanal nekem erthetetlen hogy a menu gomb miert kerult kozepre,mikor szerintem logikusan, fekvo helyzetben pont hogy ket oldalra kellene illeszteni a legfobb funkciokat.es nem ertem hogy ezeket miert nem lehet gyarilag megoldani.Nekem csak ennyi a problemam.Lehet hogy a jb egy ket dologban jobb es jobb az optimalizacio,de en mikor kiprobaltam mar het colos tabletnel is kenyelmetlen volt par dolog hasznalata ami ics nel jobb.Na mind1. A tf300asaomt pont emiatt is adtam el,mert nem volt kenyelmes a hasznalata,mig egy het colossal sokkal jobban lehetett boldogulni,mondjuk pl fekve a kanapen.(es szerintem egy tablanak az egyik fo erve hogy nem a gep elott gornyedve netezek,hanem szepen fekve,egy meccscnezes kozben.mondjuk)Es nekem csak ezert fajo pont most ez.De ha lesz valami ertelme a frissitesnek nem csak a hardveres optimalizalas,hanem kenyelmesebb lesz a kezeles is akkor veszek majd egy tf700ast vagy majd az uj sonyt vagy majd ha lesz uj 10 colos samu ami mar egy kicsit erosebb lesz mert mar raferne egy tegra3 vagy 4 vagy 8 vagy tudomisen.de addig,nalam ez csalodas.

    u.i: sokmindent picit lesarkitva kozelitettem meg,csak azert mondom hogy most nehogy elkezd nekem mondani hogy hat nem csak az a lenyege egy tablanak,hogy fekve hasznalja. en is tudom,de ha mar ugy is lehet pl miert ne lehetne ez kenyelmes..De ez is csak az en velemenyem.Egyebkent meg egy hatalmas talalmanyok ezek a tabla,mar nem is nagyon pogok laptopot venni,mert amire nekem kell azt kiszolgalja,csak jo lenne tenyleg egy olyan kezelofelulet egy olyan vassal amire azt mondhatom hogy ez igen.csak meg varat magara.Remelem mar nemsokaig.Kivancsi leszek melyik szolgaltato leszcmajd egyszer nalam a befuto.Ha most hirtelen dontenem kellene, hetcolosba asus nexus 10esbe meg tf700 de sajna meg ezek sem tokeletesek.Mondjuk tokeletes meg sose lesz,de jo lenne ha majdnem. :-):-):-):-) na mind1.

    u.i. Azert orulok ogy frissit a samu,csak tehetnek ezt jobban is.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák