Hirdetés

2019. február 17., vasárnap

Gyorskeresés

(#1) Karma

QVGA 3,3"-on? Mit szívtak ezek? :Y

“All nothings are not equal.”

(#2) tjb007

tjb007
(PH! félisten)

Úgy látszik a Samsungnál is elfelejtettek gondolkodni.

(#3) blackydan

blackydan
(senior tag)

Várjuk a tesztet :K

(#4) .noxwill

.noxwill
(PH! kedvence)

Nekem így kapásból a Galaxy 3 jutott eszembe :D

All→M8

(#5) rep3at

rep3at
(őstag)

A kijelző felbontása elfogadhatatlan. Persze így gyorsabb egy kicsivel de hát akkor is, ennek 2011ben nem így kellene lennie.

Forward thinking. كرر

(#6) Lall

Lall
(PH! kedvence)

Troll mode on! Az nagy gaz, hogyha kezdek hanyni a tizcsilliardik ugyanolyan, muanyag Samsung telefontol? Troll mode off!

[ Szerkesztve ]

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#7) magasirobi

magasirobi
(újonc)

A Samsung igazán gyárthatna egy ZTE Blade kaliberű készüléket végre. Értsd: 480x800 3,5"-on. Kicsit jobb processzorral 800MHz-1GHz, 512 RAM és 2GB belső memóriával, átlagos fényképezővel, Android 2.3-al. És ha ezt megfelelően olcsó lenne, egy szót se lehetne szólni.

(#8) SWiNEBoY válasza magasirobi (#7) üzenetére

SWiNEBoY
(tag)

A Samsung gyártott a ZTE Bladbe-nél sokkal-sokkal jobb telefonokat is. ;)

(#9) magasirobi válasza SWiNEBoY (#8) üzenetére

magasirobi
(újonc)

Nem vitás, de az más kategória.

(#10) Karma válasza Lall (#6) üzenetére

Ajánlom ez esetben:

“All nothings are not equal.”

(#11) Rusi válasza Karma (#1) üzenetére

Rusi
(senior tag)

Azt én se tudom, de hogy hatásos volt, az tuti. :(
Tényleg morbid, hogy a kijelző nagyhatalomként ismert Samsung ilyenre áldását adja.

(#12) kecsetihunor válasza Rusi (#11) üzenetére

kecsetihunor
(fanatikus tag)

Szerintem a 4-es fogatból a Gio, meg az Ace a legjobb :)
Amúgy mind4-re elérhető az Android 2.3.4 :-)

If you want to do something with Windows, reboot. If you want to do something with Linux, be root.

(#13) amanoba

amanoba
(őstag)

semmi fantázia nincs ezekben az újonnan megjelenő samukban...

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#14) tjb007 válasza kecsetihunor (#12) üzenetére

tjb007
(PH! félisten)

Ennél még a Mini is jobb.

(#13) amanoba

Mondjuk ezt újnak nem igen kéne nevezni, lassan fél éve lesz, hogy megjelent.
Amúgy (általánosságban) van benne némi igazság.

(#15) kecsetihunor válasza amanoba (#13) üzenetére

kecsetihunor
(fanatikus tag)

Ezek nem újonnan megjelent telefonok, csak most érkeztek el Magyarországra... :(((

Amúgy jobb, mint a Mini, nekem jobban is tetszik, kameramodul meg akksiban ver rá.

[ Szerkesztve ]

If you want to do something with Windows, reboot. If you want to do something with Linux, be root.

(#16) Rusi válasza kecsetihunor (#12) üzenetére

Rusi
(senior tag)

A frissítés már hivatalosan kijött hozzájuk vagy csak kiszivárgás útján lehet már feltenni rájuk? Azért kérdem, mert ugye eredetileg ezen is Froyo volt, viszont a bekapcsolás után meglepve láttam, hogy 2.3.4 van rajta, ami egyébként teljesen jól is működik.

(#17) Lall válasza Karma (#10) üzenetére

Lall
(PH! kedvence)

Ha ezen mulna, hogy ne lassak tobbe ilyet, akkor szivesen elhasznalam az egesz dobozzal (egyszerre). ;]

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#18) kecsetihunor válasza Rusi (#16) üzenetére

kecsetihunor
(fanatikus tag)

Nem tudom, a samfirmware-el láttam, hogy mind a négy telefonra elérhető a 2.3.4-es android.

(#19) Rusi válasza kecsetihunor (#18) üzenetére

Rusi
(senior tag)

Hát akkor az még nem hivatalos, amíg ha a Kies-en vagy a Samsung szervizekben felteszik rá. Ugyanakkor a jelek szerint a legújabb gyártású példányokat már gyárilag ezzel küldik a polcokra.

(#20) Probber válasza amanoba (#13) üzenetére

Probber
(őstag)

Egyetértek, de amíg bejön ez a dizájn a nagyközönségnek, addig a Samsung ontani fogja magából az ilyen és ehhez hasonló készülékeket.

"Rendben, mi a munka? Reklám! Egy kelet-európai üditőnek amit Splort-nak hívnak. A világ első cékla ízű kólája!"

(#21) porse

porse
(őstag)

Nekem gio-m van és elégedett vagyok vele, de jöhetne már a hivatalos kalács mert nem értek hozzá......

... szerintem.

(#22) Ace owner válasza Rusi (#19) üzenetére

Ace owner
(PH! addikt)

Elvileg Kiessel frissíthető az Ace, de nekem eddig 2x fagyott be a frissítés úgyhogy felraktam Odinnal egy félhivatalosat. Kies nagyon válogat az op rendszerek között, állítólag XP-t szereti a legjobban, de ha érdekel valakit nézzen be Ace, Gio topicban, biztos ki lett tárgyalva milliószor..
Várom a tesztet!
@porse: nagyon egyszerű a frissítés, szerintem próbáld meg, persze egy jól bejáratott rommal..

[ Szerkesztve ]

(#23) porse válasza Ace owner (#22) üzenetére

porse
(őstag)

Félek, már tönkre tettem egy másik telefont :((( ........

... szerintem.

(#24) Ace owner válasza porse (#23) üzenetére

Ace owner
(PH! addikt)

mg01 írt egy tökéletes leírást Ace-hez, talán azt fel tudod használni. Még én is meg tudtam csinálni, sőt 2x rootoltam is :))

(#25) porse válasza Ace owner (#24) üzenetére

porse
(őstag)

Superoneclickkel én is rootoltam mert 2.2, de ha szájbarágós leírás van én akkor se merem :N

... szerintem.

(#26) Ace owner válasza porse (#25) üzenetére

Ace owner
(PH! addikt)

Akkor várd meg a hivatalosat, te tudod. Kiessel vigyázz, elég kiszámíthatatlan.

(#27) kecsetihunor válasza porse (#25) üzenetére

kecsetihunor
(fanatikus tag)

Egy megjegyzés, nemrég, azt hiszem a múlt héten, a West Endben jártam, és betévedtem a Samsung üzletbe (hivatalos, szervízpont) és fültanúja voltam a következő esetnek.

20 éves körüli srác betéved a boltba, barátnője kíséretében, adott a hibás készülék, egy Galaxy 3, amin persze nem hivatalos rom szerepel.
Elveszi a tag, első dolga volt, megnézte mi a hivatalos rom rá (pechje volt, mert függő a készülék, és pont annál a szolgáltatónál nem volt hivatalos a rom), megemlítette, hogy hát ez nem hivatalos, ezért nem járna a garancia, de mondta, hogy azért a szervizesek nem szőrös szívűek, felrak egy gyári ilyen meg olyan rendszert, 1-re jöjjön vissza :-)
Srác megköszönte, mindenki boldog :))

Nem buzdítani akarlak, csak, jó tudni, hogy azért nem vészes ha probléma merül fel, amúgy az odin nagyon biztonságos :)

(#28) porse

porse
(őstag)

Alapsávot már frissített a kiessel, de igen kétes dolgokat olvastam én is róla. És csak gsm bolti garanciám van..

[ Szerkesztve ]

... szerintem.

(#29) adwin

adwin
(kvázi-tag)

én kb 1,5 hete win 7 ről kiesen frissítettem az ace-m és tökéletesen műkszik.

[ Szerkesztve ]

Üdv adwin

(#30) GALARDO

GALARDO
(PH! addikt)

A 20. Galaxy 100. kiadása helyet, kiadhatnának valami strapa telefont. :(((

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#31) Ace owner válasza GALARDO (#30) üzenetére

Ace owner
(PH! addikt)

2sim foglalattal ;]

(#32) Rav3n02

Rav3n02
(senior tag)

Jól van Samsungékat is elérte a Nokia 5800 szindróma :DD

Inkább fordítanának 1 hónappal több időt egy modell fejlesztésére és nem szórnák tele a piacot ugyanazzal a készülékkel csak hol jobb hol szarabb kijelzőt raknak bele...az, hogy szoftveresen mennyiben különbözik a kutyát nem érdekli :(

Ez a QVGA kijelző pl röhej, nekem is egyből a galaxy3 jutott eszembe :U

(#33) lmisi válasza Rav3n02 (#32) üzenetére

lmisi
(senior tag)

Nokiásodik a Samsung, ej korán kezdi :N

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.