Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz proci985 #39 üzenetére

    2004-ben 4000, 2005-ben 5000 volt szigetre a napijegy... akkor viccelődtem vele, hogy minden évben rádobnak egy ezrest, de gyorsítottak, mert mintha idén valami 25 fölött lett volna a napi... :DDD az azért kemény, mert akkor még a hülye divatpunkok is nagy nehezen össze tudtak tarhálni egy dapijegyrevalót, bent meg sört+cigit, de most megnézném, ki az aki 25ezret összeszed így...

    1 és 2 napra mentünk, sátorral... mindkétszer egzotikus helyen tudtunk lesátorozni, toitoi wc-k háta mögött néhány méterrel :D ...1-1 élménynek jó volt a sziget, de öreg vagyok én már az ilyen nomád életformához... magyarok közül firkin-t néznék meg szívesen élőben :)

    ui: pár évvel idősebb lenne a srác, szerintem megoldanánk jövőre a soad és a ffdp koncertet pesten :B kicsivel több lesz akkor 3-nál, de ezek még szerintem súlyosak lennének neki... a firkin viszont már most is tetszett neki, amikor hallotta :D

    [ Szerkesztve ]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • Geri Bátyó

    őstag

    válasz proci985 #39 üzenetére

    Kicsit kötözködnöm kell.
    A Tool-ra azt mondani, hogy kommersz, eléggé erős.
    Az egyik legösszetettebb zene, amit valaha csináltak metálban. Elképesztően sok rétegű és nagyon részletgazdag az Aenima album (1996) óta és teljesen egyedi hangzás, ritmus és dallamvilága van.

    (#48) cskamacska: Amiket linkeltél, azoknak nagyjából semmi köze a rock/metal műfajhoz, ugye tudod?

    [ Szerkesztve ]

    "Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

Új hozzászólás Aktív témák