Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz proci985 #39 üzenetére

    2004-ben 4000, 2005-ben 5000 volt szigetre a napijegy... akkor viccelődtem vele, hogy minden évben rádobnak egy ezrest, de gyorsítottak, mert mintha idén valami 25 fölött lett volna a napi... :DDD az azért kemény, mert akkor még a hülye divatpunkok is nagy nehezen össze tudtak tarhálni egy dapijegyrevalót, bent meg sört+cigit, de most megnézném, ki az aki 25ezret összeszed így...

    1 és 2 napra mentünk, sátorral... mindkétszer egzotikus helyen tudtunk lesátorozni, toitoi wc-k háta mögött néhány méterrel :D ...1-1 élménynek jó volt a sziget, de öreg vagyok én már az ilyen nomád életformához... magyarok közül firkin-t néznék meg szívesen élőben :)

    ui: pár évvel idősebb lenne a srác, szerintem megoldanánk jövőre a soad és a ffdp koncertet pesten :B kicsivel több lesz akkor 3-nál, de ezek még szerintem súlyosak lennének neki... a firkin viszont már most is tetszett neki, amikor hallotta :D

    [ Szerkesztve ]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák