Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TechMagneTic

    tag

    válasz Timer #13 üzenetére

    Annó imádtam a Fitbit márkát. Éltem haltam érte. De komolyan. Réges régen egy Fitbit Zip-el kezdtem. Szimplán lépésszámlálás volt a cél. Tökéletes volt... Egy darabig... Aztán valami hiba/ vagy frissítés után elkezdte zabálni a CR2032-es elemet (Vagy talán 2025? Már nem tudom). Fél évig ment. Majd pár hónap. 1 hónap. Mikor 2 hetente merítette az elemet feladtam. Valami Tesco akcióban vettem holmi 2500 Ft körül. Évek alatt ennek a sokszorosa ment el nem gagyi "gomb elemre". Azóta itt pihen a polcon. A kutyának nem tudnám eladni. Majd jött az Első Generációs Charge. Imádtam. Klassz volt. Pláne, hogy rohadtul letudott amortizálódni a szíj. Az utángyártott meg ótvarszar de legalább van. Aztán elkezdett nem szinkronizálni... Néha nem. Hetente. Már soha többet. Reset és össze vissza voltak az adatok. Jött a Charge HR. Végre volt pulzus mérés. Jeh. Volt. Rezgéssel tudott asszem' jelezni hívást.. Vagy nem? Már rég volt. Hívtak ugyan. De mire le raktam utána kezdett rezegni a csuklómon... Vége. Eladtam. Nah. Jött a Surge. Brutál nagy. Érintőkijelző stb. GPS. Jah. Jelez hívást ki is írja. Meg az üzenetet is. Amikor ő szerette volna. Közben kapott párom is egy Charge HR-t... Mindketten ott ültünk este.. Es baszakodtunk néha perceket vagy fél/1 órákat mert az istennek nem akart szinkronizálni. Igen. Támogatott modell volt. Aztán valami oknál fogva egy idő után soha nem lehetett őket szinkronizálni. Egyiket sem... Bent van a szekrényben Mind2 vagy 3. Soha többet Fitbit. Imádtam. Szeretem a Márkát. A support-ot. Az appot. Stb. De totál szar az egész. Már bocsánat attól aki szereti. Elhiszem. Én próbáltam tényleg. Minden erőmmel. De nem rajtam múlt.

Új hozzászólás Aktív témák