Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • whatwhatwhat

    aktív tag

    válasz janeszgol #54 üzenetére

    Kicsit fejtsd már ki bővebben kérlek, hogy miről beszélsz. A gyári hibás macbook billentyűzet csere programról? Tényleg ezt hozod fel pozitívumnak? Gyári hibásak az eszközök. Még szerencse, hogy kicserélik. Főleg úgy, hogy minimum félmilliós eszközökről beszélünk, de átlagban inkább 1 millió. A billentyűzet fizetős cseréjének árába meg bele se merek gondolni. Egyébként meg van időkorlátja a csere programnak: az adott készülék vásárlásától számított 4 év. Persze, valószínűleg törvényileg nem lennének kötelezve, hogy a garin felül 3 évig cseréljék, de könyörgöm gyári hibáról van szó, ami az eszközök elég nagy százalékát érinti. Ne hozzunk már fel ilyeneket pozitívumként. Nem lenne sokkal jobb ha egyszerűen csak nem romlana el a billentyűzetük?! Akkor nem kéne léteznie a csere programnak se, és nem kéne 1-2 évente szervízbe vinned a milliós gépedet. Igen, mivel hiába cserélik ki a billentyűzetet, ugyanolyan hibásat raknak be helyette. Arról meg ne is beszéljünk, hogy mi van ha letelik a 4 év. Aztán még komoly pénzeket is kell fizetned a javításért.
    Másik hozzászólásodban meg írtad a, hogy 1 év global gari van apple termékekre. És ha jól értem, akkor szerinted ez az egyik dolog, ami miatt megéri a felárat. Ez szép és jó, de pl samsungokra meg 2 év gari van. Lehet, hogy a második évben csak magyarországon tudod érvényesíteni, számlával, de ha engem kérdezel ez sokkal többet ér nekem, mint hogy bárhol javítják, de fele annyi ideig. Mégse kérnek akkora felárat, mint az apple.

Új hozzászólás Aktív témák