Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cuccos19

    tag

    válasz Lami66 #12 üzenetére

    Magában a beállítások menüben nem találtam reklámokat, de például a Messengerben egy ideje felbukkant, úgy a harmadik, negyedik kontakt alatt egy beszúrt reklám. Kicsit idegesítő, de a MIUI már hozzám nőtt. Ennél idegesítőbb helyeken ne bukkanjon fel reklám. Amúgy a tisztító használata után is feljön egy reklám blokk, meg a Menetrendek vagy mi a neve az alkalmazásnak, ott is beugrik két járat között.

    Így én sem tudom értelmezni ezt a készüléket. Ugyanaz a SOC, aksi, hátsó kamera (egy 12+12 telés jöhetne már mint az Android One-os Xiaomikon). Alapvetően nem zavarna a Notch, de nagyon a Max 3 felé hajlok. Ja, és ha jól látom, megint nőtt a kijelző méret, gondolom akkor a telefon is. Mivel alapvetően Max 3-at szeretnék, ennek a mérete miatt sem sírnék. De a Redmi maradhatott volna 5 incsen/colon, mert sokan tényleg azt szeretik és tartják kezelhetőnek. Nem mindenkinek kell a tepsi (nekem mondjuk pont igen).

    Viszont ha a promóciós fotók igazak, végre elfelejtették a fehér elejű telefonokat. Ez valakinek idegesítő, de én így már bármelyiket megvehetném, ami raktáron van. :DDD Sajnos valamiért utálom a fehér elejű telefonokat, a hátlap meg úgyis takarva lesz tokkal. :B

    [ Szerkesztve ]

    Keresek FrankenPad projecthez 4:3-as T61 alaplapot integrált Intel X3100 IGP-vel: 42w7872 (Penryn/Merom) vagy 42w7648 (Merom). Link: http://t61.wikispaces.com/home#motherboards Továbbá 15colos T60-ashoz kifogástalan IPS Flexview kijelzőt, 1600x1200 felbontás előnyben.

Új hozzászólás Aktív témák