Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kelly416

    veterán

    válasz Parallaxis #64 üzenetére

    Nem tudom, miről beszélsz. Egyetlen helyen kapcsoltam ki. Egyetlen helyen. Nem tudom érthetőbben írni. Nem alkalmazásonként, nem 86 menü mélyén. Egyetlen egy helyen egyetlen egy alkalommal.

    Azt meg hagyjuk, hogy ki és mit monitoroz a telefonon, amikor a google havonta köpi az arcomba, hogy nézzem meg, merre jártam az elmúlt hónapban, közben jó eséllyel egyetlen egyszer sem volt semmi navigáció bekapcsolva, nem volt "térkép" alkalmazás elindítva, stb. Erről már rég leszoktam, mióta mobilnet van és életünk jelentős hányadát ott intézzük, azóta tudhatnak bármit. Ez van. Te adod meg a saját adataidat, mert akarod használni azokat a kényelmi funkciókat. Ha mai napig csak Nokia 3310-et (az eredetit, nem ezt az újfajta szutykot) használnál max. és csak az irodában és csak hivatalból leveleznél, nem keresnél soha semmire rá neten, besétálnál a bankba felvenni a pénzed a kisasszonytól vagy egyenesen a kezedbe adná a munkáltató a pénzt és még bankolni sem bankolnál, akkor is tudnának mindent más forrásból. :P

    Szerk.:
    A nagybetűst átírtam aláhúzott szövegre, még mielőtt valaki azt mondaná "kiabálok". Nem azért volt nagybetűs, hanem kiemelni akartam, de így talán kevésbé bántó.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák