Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • <Adamsky>

    nagyúr

    válasz tomboy0013 #48 üzenetére

    ... szerintem meg azt érdemes megfigyelni, hogyan alakul át egyesek véleménye.
    Kezdetben kb. 100-ból, 100 azt mondta, hogy randa. Aztán jött az, hogy "meg lehet szokni" (ez már eleve hülyeség, mert ha valami annyira jó, akkor nem kell megszokni, mert szinte magától értetődő) és az "engem nem zavar". Egyébként nem kellett Nostradamus-nak lenni ahhoz, hogy az ember előre lássa, hogy egyre fog nőni a notch elfogadottsága. Persze, mert egy-két gyártót eltekintve mindenki ráröpült.

    "Ez jellemzi némileg a felszínes világot amiben élünk."
    Na, ebben egyetértünk, csak én mást értek alatta :)

    " ... igazából jó is mert ad egy kis plusz hasznos területet a kijelzőn ... "
    Nagyon nem, de ha ezt nem érzed, érted, akkor kérdezd meg erről mondjuk americanidiot-t.

    "A fejlődés hiánya már nagyobb gond .. "
    Ebben is egyetértünk. Futószalagon jönnek az új mobilok, de sajnos egyre gyakrabban a legnagyobb előnyük kimerül annyiban, hogy - talán - tovább lesznek támogatva, mint az elődeik.

    (#53) laleh
    " ... kb annyira nincs értelme ezen rágódni, mint anno a nano sim-re átállás miatt." - nagyon nem. Annak - a kezdeti kellemetlenséget (SIM-csere) leszámítva legalább tényleg volt értelme (méret csökkentés).
    Itt jegyezném meg, hogy a notch-os telefonok kb. 90% rendre nagyobb mint a notch nélküli elődje. Tudom, hogy néhány esetben milliméterekről beszélünk, de ha így megy, akkor lesz itt még háton hordható, vagy a derékon körbetekerhető 1234649:1-hez képarányú telefon (mert azon görgetni sem kell, kifér minden).

Új hozzászólás Aktív témák