Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kansas

    addikt

    válasz arty #107 üzenetére

    Nem mondtam, hogy tuti, de jelenleg az RX6600 és az RX6600XT ár/teljesítmény aránya a legjobb a termékvonalból, több teszter szerint is(nyilván ezek különböző országokat néztek, szóval elszállni azért nem kell tőle, meg hát heti szinten változik).

    "nagyon más érzés sok pénzt fizetni a csúcs környéki teljesítményért és megint más ilyen "piti" teljesítményért"
    Akkor az ki is derült, hogy téged nem a teljesítmény érdekel, hanem a presztizs, hogy hova van sorolva a termék a kínálaton belül. Ha te az érzést akarod venni, vedd azt. Azért másoknak szabadjon a teljesítmény-szükségletük alapján hardvert venni, leszólás nélkül, ha kérhetem.
    És most ott tartunk, hogy FHD-ra az RX6600 több, mint elég(ilyetén módon igenis megéri az árát, különösem mert a hasonló képességű 3050/3060 sem olcsóbb teljesítmény függvényében)...
    Én a 6700XT-mmel konstans 4K-ban játszok, és nem érzem, hogy szükségem lenne ennél erősebb kártyára(pedig nyilvánvalóan VGA-limiten tolom), részben azért, mert az általam a PC-s játékidőm 99%-ában játszott játékok egyike sem tud RT-t(vagy DXR-t, tetszés szerint), a PS5-ös játékokat nyilván nem számolom, de ott megvan hozzá a vas is. Másrészt meg azért, mert nem hajszolom az fps-t, nekem elég az 50-60fps közti framerate(nem játszok pörgős shooterekkel, köszi, nem az én műfajom), a játék símaságát meg intézi a FreeSync.

    [ Szerkesztve ]

    Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

Új hozzászólás Aktív témák