Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gabancs

    addikt

    válasz Mr.Silkó #41 üzenetére

    "Ha billentyűzárnak használsz pin-t, akkor végtelen próbát enged a telefon."

    Ebből is látszik, hogy mennyire nem használom.

    Véded az adataidat. Értem, nézzük csak. Megláthatom a névjegyzékedet. Ez kb. annyi információval bír, mintha egy üres papírt tele írnék fiktív nevekkel.
    Elolvashatom a levelezésedet. Na ez már érdekesebb, de ez is csak akkor jelent bármit is, ha egy esetleges állam ellenes vagy egyéb bűncselekményre utaló jeleket találok benne. Más esetben maximum megtudom, hogy guminőt rendeltél a neten.
    Megtudom, milyen appokat használsz. Nagy kaland.
    Eseteleg a navigációból megtudhatom merre laksz.
    Millió ember tudja, a postáson keresztül az összes energiaszolgáltatón át, nagyon sokan. Ha jól gondolom akkor ez sem szigorúan bizalmas adat.

    Mit is véd, mert még mindig nem látom át.

  • dave0825

    őstag

    válasz Mr.Silkó #41 üzenetére

    Nem olvastam végig az egész vitátokat, nem is akarok beleszólni, csak annyit hozzátennék, hogy nem végtelent enged, hanem kb. 15-20-at, legalábbis nekem, és egyik ismerősömnek ennyit engedett, utána kérte a telefonhoz társított gmail jelszót. A másik meg szerintem az ujjlenyomat-olvasó azért nem egy biztos dolog, mert oké, hogy ha ellopják a telefonod, de ha pl. neadjisten leütnek, és úgy veszik el (jó, nem sok ilyet hallani, de az ördög nem alszik..), akkor ujjlenyomat-olvasással simán ott helyben föl tudják oldatni veled.

    Huawei P30 // Suzuki DL650XT '15 <-- Kawasaki Z750 '07 <-- Aprilia RS 125 '99

Új hozzászólás Aktív témák