2017. május 29., hétfő

Gyorskeresés

(#1) wertigo1984

wertigo1984
(őstag)

A mikrofont es a hangszorokat hogyan tudjak vizallova tenni?

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai." ===''Szepek ezek az amoledes kijelzok, de nincs az a penz hogy ilyen telefont vegyek valaha.''=== (by werti)

(#2) whatwhatwhat válasza wertigo1984 (#1) üzenetére

whatwhatwhat
(kvázi-tag)

Egy nagyon sűrű háló van előttük. Ezen a víz a felületi feszültsége miatt nem tud átmenni(bizonyos nyomásig).

(#3) forgonati válasza whatwhatwhat (#2) üzenetére

forgonati
(őstag)

Igen, és emiatt is szólnak ratyin, sajnos ez a hátulütője. Az S7-em is pl. gyengébben szól mint a csajom 110 Euróba kerülő Redmi 4A-ja. Sajnos valamit valamiért.

[ Szerkesztve ]

Az élet dolgait két részre osztom. Szörnyűre és kibírhatatlanra...

(#4) Tomi_Ohl

Tomi_Ohl
(PH! kedvence)

Hát ezt én sem értem, kár volt kispórolni.

Xiaomi Mi5S - Hexa-Project ROM & Xiaomi Mi3W - Resurrection Remix 5.8.3

(#5) s4tch

s4tch
(PH! addikt)

https://www.youtube.com/watch?v=96yp-6Twnfk

Itt meg magát a vízállóságot tesztelik. Nem spoilerezem el, borítékolható a végeredmény.

(#6) wertigo1984 válasza whatwhatwhat (#2) üzenetére

wertigo1984
(őstag)

Köcce :)

[ Szerkesztve ]

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai." ===''Szepek ezek az amoledes kijelzok, de nincs az a penz hogy ilyen telefont vegyek valaha.''=== (by werti)

(#7) stevve

stevve
(PH! nagyúr)

Face palm... pedig tényleg baromi jók lennének a Xiaomik, de mindegyikkel kell valamilyen buta kompromisszumot kötni.

(#8) takacsbotond válasza forgonati (#3) üzenetére

takacsbotond
(őstag)

Ez baromság.
Hangminőségre az összes eddigi telefonom közül a vízálló Sony Xperia Z2 volt a legjobb, de olyan csapnivaló hangja évek óta egy készülékemnek sem volt mint a mostani S7 Edgenek. Ha ott meg tudták oldani akkor itt is meglehetett volna.

Ki mint web, úgy adat.

(#9) slimshady válasza Tomi_Ohl (#4) üzenetére

slimshady
(senior tag)

+1

Jóval vonzóbb ajánlat lett volna.

üdv.: SlimShady

(#10) forgonati válasza takacsbotond (#8) üzenetére

forgonati
(őstag)

Oké, ha te mondod akkor biztosan baromság. Szerintem meg annak a Sonynak is szar hangja van. Ha neked az szuper, akkor csak a te igényeid nagyon alacsonyak...

A Sonyk vízállóságát meg hagyjuk inkább.

[ Szerkesztve ]

Az élet dolgait két részre osztom. Szörnyűre és kibírhatatlanra...

(#11) sutyesz96 válasza forgonati (#3) üzenetére

sutyesz96
(őstag)

Próbáld ki víz felett is.

;]

|| No matter what, you keep finding something to fight for. ||

(#12) mizoli

mizoli
(őstag)

Egyszerű a megoldás. Az USB portot elfelejtették védeni ;]

[ Szerkesztve ]

(#13) Forest48

Forest48
(fanatikus tag)

Most amúgy hogy állunk, a globál verzióban sem lesz B20?
Mostanában azért úgy jönnek a xiaomik, de itt már mindenhol azt olvasom h nincs és pont.

(#14) mizoli válasza Forest48 (#13) üzenetére

mizoli
(őstag)

Ebben a készülékben nincs, legfeljebb az utódjában lehet.
A "global verzió" a MIUI-ra vonatkozik.

(#15) moleculez

moleculez
(őstag)

Vezeték nélküli töltést kellene fejleszteni, hogy ugyanolyan hatékony legyen mint a kábeles, aztán én el is felejteném a csatlakozókat.

[ Szerkesztve ]

"Durva h a föld már 2017 éves" Insta: @abusalempictures

(#16) No.01 válasza moleculez (#15) üzenetére

No.01
(őstag)

Ez az igazi +1! :K

(#17) 7Heads Drago

7Heads Drago
(őstag)

Csúnya hiba.

Honor 8 Romok: https://drive.google.com/drive/folders/0B2-_rF9ugwW-ZW1oUDZZazhDNzA?usp=sharing

(#18) atikó válasza forgonati (#3) üzenetére

atikó
(senior tag)

nekem a sony-k mindig tisztán szóltak.

(#19) Orosz Mérnök válasza moleculez (#15) üzenetére

Orosz Mérnök
(újonc)

Jaja,meg bele az NFC-t,aztán már jók is vagyunk.

(#20) aero. válasza stevve (#7) üzenetére

aero.
(PH! kedvence)

De érződik ez nagyon is, mármint a kompromisszum. Eddig a kamernál voltak hiányosságok, most ez, plusz nincs jack se, erre még ott az üveg hátlap – egyéni preferencia, én utálom (ujjlenyomat + csúszós), még mindig hiány a B20 –, szóval szerintem rossz az irány.

[ Szerkesztve ]

(#21) Inkvizitor1

Inkvizitor1
(kvázi-tag)

Balfék kínaiak nem tudtak még készíteni egy vízálló mobilt.

Nietzsche mondta 1882-ben: "Az Isten halott". Aztán 1900-ban az Isten azt mondta: "Nietzsche halott".

(#22) joey04 válasza stevve (#7) üzenetére

joey04
(PH! félisten)

ugyan te butus.
[link]
[link]
:D

Bazinga!

(#23) CactuS válasza aero. (#20) üzenetére

CactuS
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Jelenleg a két legnagyobb piacon nincs b20, indiaiak nem is tervezik bevezetni, a kínaiak igen. A global version általában az indiai piacra szánt modell. Sajnos az eu/us eladások nem elég jelentősek ahhoz, hogy mindenbe beletegyék. Én egyébként egy mi 5s plust nyúzok, járok vidéken és nincsen gondom a mobilnettel, igaz Vodafone-os vagyok.

(#24) 7Heads Drago válasza CactuS (#23) üzenetére

7Heads Drago
(őstag)

Pedig a 3g elégé karcsú.

Honor 8 Romok: https://drive.google.com/drive/folders/0B2-_rF9ugwW-ZW1oUDZZazhDNzA?usp=sharing

(#25) CactuS válasza 7Heads Drago (#24) üzenetére

CactuS
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

3G és 4G között azért még van átmenet és vodafonenál azért HSPA/HSPA+ van vidéken is dögivel. Van, hogy levált sima 3G-re, amikor az isten háta mögötti területeken járok, de vezetés közben amit használok (forgalom infó), az még 3G-n is bőven lejön, így eddig nem láttam hátrányát. Lehet, hogyha utasként fogyasztanék tartalmat, akkor jobban észrevenném, de olyan elég ritkán van.

[ Szerkesztve ]

(#26) atikó válasza stevve (#7) üzenetére

atikó
(senior tag)

egy nagy kompromisszumom van amit nem tudok lenyelni az a B20 hiánya, felénk csak az van, az hogy mennyire sok benne a kínai írás nekem szerencsére nem gond, csak a B20.

(#27) 7Heads Drago válasza CactuS (#25) üzenetére

7Heads Drago
(őstag)

A lányomnak xiaomi redmi 3 proja van. Falun lakunk. És csak 3g van neki. Pedig a voda 4g-s lefedettsége jó a vodának a környéken. A gps-nek nyilván elég. Viszont a youtubenak kevés, de a weboldalakat is igen lassan nyitja meg, hacsak nem tiltja le a képeket. A face is felejtős.
És mivel sokat mozgok a környéken és be a városba is azt tudom mondani, hogy a 4g csak a város sűrűn lakott negyedében jön elő. A külvárosban is nagyon ritka. Amikor összetört a telom, egy darabig az ő teloját használtam. Sokra nem mentem vele. Kecskemétről beszélünk, ahol a Merci elégé nyomja is az infrastukturát.
Ha pesti lennék és ott is dolgoznék talán bevállalnék egy b20 mentes telot.

[ Szerkesztve ]

(#28) CactuS válasza 7Heads Drago (#27) üzenetére

CactuS
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Én Bp-Szeged-Szekszárd-Balatonfüred vonalon mozgok, mikor honnan-hova, van, hogy bevillan a 3G, de jellemzőbb a H+. Mondjuk én nem nézek videókat (a kisfiam igen, de akkor belső hálózatról, vagy tárhelyről) és nem facebookozom, így ezeket passzolom, hogy milyen lassúak 3Gn. :B

[ Szerkesztve ]

(#29) laskr99

laskr99
(őstag)

Ez az új clear back mánia tetszik.

Sony Ericsson buta telefonok->Sony Xperia X10 Mini->Sony Xperia Mini->Sony Xperia E->Sony Xperia E1->LG G2->Sony Xperia Z2

(#30) Swinegod válasza 7Heads Drago (#27) üzenetére

Swinegod
(tag)

Nekem még H+-on is a fullHD videók tökéletesen gyorsan betöltenek, weboldalak főleg (gyári miui browser)

Xiaomi Redmi Pro (128/4) Miui 8, China Dev. | Acer Aspire V Nitro (Eladó) | MSI, Mediatek, Lexus, Acer, Xiaomi fan

(#31) aero. válasza Swinegod (#30) üzenetére

aero.
(PH! kedvence)

A h+ az 21mbit/s, ami ezekre bőven elégnek kell lennie. Igazából a B20 is csak azért zavaró, mert mibe került volna, hogy legyen? Semmibe. A megléte sem zavarna senkit. :)

(#32) Swinegod válasza aero. (#31) üzenetére

Swinegod
(tag)

Gondolj bele, ha nem kerülne semmibe, lenne benne. Tehát pár dollárt biztos spórolnak ilyenekkel is.
Egy kis megtakarítás itt, egy kicsi ott, és máris 20.000-el kevesebbe kerül. Nekem a gépemnél pont fordítva volt. 950$-ról indultam, aztán Armor helyett Gaming X, 4 helyett 8 gigás, aztán egy kis vízhűtés ide, Aztán Z170 helyett H270 aztán i5 6500 helyett 6600k és máris 1100$-on tartunk. Mondjuk végül Armor 580 lett azért, mert jobban illik az Armor a buildembe

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Redmi Pro (128/4) Miui 8, China Dev. | Acer Aspire V Nitro (Eladó) | MSI, Mediatek, Lexus, Acer, Xiaomi fan

(#33) atikó válasza aero. (#31) üzenetére

atikó
(senior tag)

a frekvencia támogatásokért komoly összegeket kell ám letenni

viszont a trénél tapasztaltam olyat, hogy ahol b20 üzemel és visszakapcsolsz 3g-re akkor csak 2g lesz mert nincs 3g. nekem ezért is fontos a b20

(#30) Swinegod az nekem is tetszik csak azt nem tudom mivel fújja le a hátlapot ami lemarja a színét.

[ Szerkesztve ]

(#34) 7Heads Drago válasza Swinegod (#30) üzenetére

7Heads Drago
(őstag)

Elhiszem. Csak olyant én nem igen látok a telón. 3G volt a jellemzőbb.

Copyright © 2000-2017 PROHARDVER Informatikai Kft.