Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • v1rus

    tag

    válasz floratm #34 üzenetére

    Koszonom az aggodalmadat, de senki nem vezetett meg :) 3-4 telefon van jelenleg olyan helyzetben, amik kozott esetleg dontenek specifikacio es egyebek alapjan, ha uj telefonra ruhaznek be. Xiaomi Mi 8, Xiaomi Mi MIX 2s, (OnePlus 6,) OnePlus 6T. Informaciokat gyujtok ezekhez pro es kontra ervek/tapasztalatok formajaban, semmi masrol nincs szo. Nem fogok attol OP-ert rohanni, mert a forumtars azt mondta, hogy az a jobb, ahogy a Xiaomi-ert sem, mert valaki mas szerint meg az a tuti, de ettol minden velemeny, ami ertelmes modon van leirva, szamit.
    Az, hogy mi mennyire zarja be az appokat mar kitargyaltuk, nekem is evekig volt, hogy az Mi 4-em nem zart be semmit pedig nem volt kivetelezve egyik appal sem, most a Redmi 4 meg bezarogat ezt azt, akkor is, ha azt mondom ne tegye, pedig nincs benne kevesebb RAM sem. Valoszinuleg rendszerfuggo, meg verziofuggo, es meg kitudja mi egyeb okozza. Egy biztos, rengetegen szenvednek ettol, ugyhogy a problema valos. Es ahogy fentebb irta masik forumtars, ha jol kiturkalsz mindent, akkor esetleg leszoktathato rola vegervenyesen, nekem meg nem sikerult igy osszekaparni minden beallitast tokeletesre. De majd teszek vele meg1 probat.

    @prolad:
    Igen, eleg botranyos ez a sokfele agazo MIUI forkolas. A kinai es a global azert van kulon, mert sajnos kinaban sokminden jogszabalyban es egyebekben is teljesen mas, igy nem lehet egy rendszert kiadni azonos appokkal kinaban es a vilag mas tajain, tehat van 2 official verzio. Es kb eddig oke a dolog, ezen felul kezdodnek a gondok a silany minosegu tovabbi mokolasokkal, de pl en is MIUIHU verziot hasznalok, mert annyi extra van benne, ami szamomra lenyeges, hogy tokeletesen megvagyok vele, igy se a global se a kinai nem kerul a szemem ele hala istennek. Plusz nekem minosegben is sokkal jobb a MIUIHU, mint a masik ketto, nagyon jo munkat vegez az illeto, aki csinalja ezeket a valtozatokat.
    Az AOD meg onnantol erdekes, hogy OLED kepernyo van, es mivel Xiaomi telokban nem sok ilyen van, igy ez nem is annyira tomegigeny. MI 8 pl OLED-es es van is rajta AOD, reklamoztak is mikor megjelent.

Új hozzászólás Aktív témák