Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Trevize1987

    aktív tag

    Ez a SoC az utóbbi évek legnagyobb átverése. Ahogy írták az Ainol már bepróbálkozott vele és csúfosan meg is buktak. Semmilyen téren nem látszik meg az, hogy ez egy négymagos valami, szintetikus teszteken és real life használat során is az előző generációs kétmagosok alatt teljesít, itt csakis egy dolog számít, hogy brutálisan olcsó és ezért a gyártók kajálják, mivel lehet azért marketing szöveget lőni alá.

    A Vivante meg nem olyan rossz név, az újabb fejlesztéseik egész jók, de a GC1000 és az GC1000+ ami ebben az ATM SoC-ban is van, valami eszméletlen gyenge 3D teljesítmény során. A 2D teljesítménye viszont nem olyan vészes.

    A SoC egyedüli előnye, ahogy a cikkben is írták az a videó lejátszás. Az ATM média playereket fejlesztett nagyon sokáig, így ott van egy kevés tapasztalatuk. Másban nem nagyon van.

    Lényeg a lényeg, amióta megrendeltem egy Ainol Novo 7 Venus-t és csúnyán buktam rajta, na meg durva szóváltásokba keveredtem a gyártóval, azóta tudom, hogy amelyik cég ezt a SoC-ot teszi bele a tabletjébe azt nem lehet komolyan venni, teljesen mindegy, hogy Samsung vagy a legutolsó kínai szar.

Új hozzászólás Aktív témák