Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Alvosaman

    csendes tag

    válasz B.B.B.B #187 üzenetére

    Kedves BBBB!!

    Akkor folytatom:
    1.) A készülék cseréjét nem nagyon akarták,de a kábelt kicserélték avval nincs is gond.
    Nagyon meg lennék elégedve a készülékkel DE!, rájöttem,hogy a fent vázolt problémáimat a hívással kapcsolatban a 3G okozta. Ha folyamatosan be van kapcsolva akkor nagyon sokszor elejti a tornyokat és nincs vétel,se nem érnek el,se nem tudok telefonálni. 3G kikapcs és fél percen belül van vétel mind a két kártyán. Nem vagyok egy netguru főleg telefonon,de a munkámból adódóan néha-néha kell.
    Ebből a szempontból elég szar a készülék és így az én helyzetem is.

    2.) 5 napja van nálam a teló és ma el kezdett megint szivatni. A sztori a következő,melóba felhívtam a kollégám,hogy bediktáljak neki egy számlának a végösszegét,kinyomott mert tárgyalt,közben kutakodtam a számlák között mikor visszahívott,még szerencse,hogy a teló ott volt mellettem mert nem csörgött ki és nem is rezgett,csak kigyulladt a képernyő és látom hogy bejövő hívás. Nagyon f@sza gondoltam,ha a zsebemben lett volna ebből a beszélgetésből semmi nem lett volna. Telik-múlik az idő melózunk tovább egyszer csak csörög a teló Na gondoltam észheztért,hát nem,ezt kapd el a főnököm hívott és elmesélte,hogy az előző 3 percben pontosan miről is beszélgettünk a kollégáimmal.
    Akkor most lefordítom,hogy érthető legyen: A teló a zsebemben /bejövő hívás/ nincs rezgés se hang / a gomb megnyomódik a zsebben / és már kész is a tuti lehallgató készülék./

    Egyébként a sebességel megvagyok elégedve,a fotó,video,stb.. nekem megfelel bár tényleg nem találták el a vakut,Wifi is good, 3G is bad (very bad) a többi nekem tökéletes,egy szó mint 100 (75K) volt a teló szerintem így,hogy ilyen problémák vannak vele talán kicsit drága egy melós telefonnak,viszont otthon levélnehezéknek még egyelőre perfect.

    Ha kiváncsi vagy még valamire szívesen referálok,ha nálam marad a készülék mert holnap viszem szervízbe budaörsre a Telmaxhoz,azt melátjuk ők mit köhögnek majd.

Új hozzászólás Aktív témák