Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • updog

    senior tag

    válasz JohnyBlue #2110 üzenetére

    Én más téren sokszor álltam már a bré rossz oldalán, úgy, hogy egy sima aláírt papírral már rögtön nekem lett volna igazam, ezért vagyok ilyen papírozás mániás :)

    Abban, hogy az emberi kapcsolatról szól igazán, egyetértünk. Szerintem első találkozáskor, egy kávé mellett végig lehet beszélni: ez a pont az ő érdekeiket védi, ez meg az enyémet. Ebből már leszűrhető, hogy mennyire fogadják be, hogy mindent megteszek, hogy teljesítsem amit vállalok, de nem vagyok hajlandó indokolatlanul szívatni magamat (ez a hozzáállás eddig bejött az eddigi szakmámban, de remélem, hogy a következő szezonok valamelyikében majd elmesélhetem, hogy fotósként is bejött-e, vagy nem :) ).

    "Valami kimaradt a szerződésből... És ha esetleg a fizetéssel kapcsolatban van elrontva a szerződésben vagy jogilag támadható akkor persze az más ugye?" Egyszeri ügyvédi költség, és egy betonszilárd szerződés van a kezedben. Ez is csak egy szakma, ahol van a szolgáltató, meg az ügyfél, bárhol máshol is meg van oldva mindkét fél megfelelő védelme, és persze máshol is vannak mindkét oldalon sutyerákok :)

    [ Szerkesztve ]

    "Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

Új hozzászólás Aktív témák