Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • updog

    senior tag

    válasz Qoaltrain #2098 üzenetére

    Bár én még csak kóstolgatom a témát, egyrészt a topicból, másrészt más esküvőfotósokkal folytatott beszélgetésekből a következőket gondolom alapnak: az élet minden területén, (főleg ha ilyen nem kis jelentőségű, és anyagi vonzatú dologról van szó, mint az esküvőfotózás) mindig mindenről írni kell papírt, az elvárásokkal, követelményekkel, kivételekkel. Itt már bukik a dolog sajnos, akkor is ha igazából kókler/lusta stb. a fotós. Más területen ilyenkor mondja azt a szolgáltató, hogy OK, perelj be :N

    Mivel nem ismerjük a többi körülményt, csak feltételezem, hogy egyébként a fotós sem a sajátamaga hírnevének/pénzének az ellensége (lásd előző hsz.) bár sajnos tényleg akadnak bőven olyanok is, akik tudják, hogy úgyis lesz esküvő bőven, és tényleg szomorú, hogy nincs valami nyilvános visszajelzési felület, szerintem csak még bőven a szezon utómunkáit nyögi, és nincs kedve/ideje ezzel foglalkozni, ésvagy tényleg nincsenek már meg a nyersek.

    (#2104) voriae " Mégiscsak ő a vásárló, akinek mindig igaza van." - egyelőre szintén "elméleti tapasztalat", de az esküvőfotós, aki jót akar magának, valószínűleg megpróbálja elkerülni az olyan párokat, ahol az látszik, hogy ez a mondat majd felmerülhet :DDD

    [ Szerkesztve ]

    "Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

Új hozzászólás Aktív témák