Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • athomi

    veterán

    válasz belovary #1955 üzenetére

    Onkyo43 = [link].

    Én akkor fordultam le a székről, amikor asszony családja megkért, hogy a nagymama nyitott koporsós temetésén képeljek párat. Mondom magamban ezt meg hogy, a kettő együtt nem megy, most vagy részvétet vagyok ott nyilvánítani, vagy képelni mint idegen. Asszonynak elmondtam a panaszom, mire annyi kérés lett velem szemben, hogy csak csináljak pár képet amin a szertartáson és a temetésen mindenki benne van. Mindenesetre elkövettem azt a hibát, hogy azt mondtam rendben, pár képet lövök. Bár előre tudtam, de mégse lehet erre kellően felkészülni, hogy ide azért kötélidegek kellenek. Szertartáson gép elő, néhány egyszerű képet lövök (miközben páran gyilkosan néznek, hogy hogy merek egy temetésen fotózni), majd a gépet elteszem. Erre nekiállnak noszogatni, hogy lődössem tovább a képeket. Csináltam még párat és befejeztem.
    Másnap meg kaptam egy-egy óvatos odaszúrást, hogy nem sok képet csináltam.

    Szóval én elhatároztam, hogy se rokon, se barát, se ismerős rendezvényén, esküvőjén, temetésén nem fogok fotózni szívességből! Pénzért meg főleg nem. Egyrészt sz.rok a képeim, másrészt a végén csak a piszkálódás jön.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák