Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vicze

    félisten

    válasz pengwin #4 üzenetére

    Ha huzamosabb ideig használod megérted, hogy miért jó. Aki meg nem érti, az nem is fogja.

  • persil

    nagyúr

    válasz pengwin #38 üzenetére

    Nezd, javareszt egyet ertek veled es van, amiben vitathatatlanul igazad van. De valamit ilyenkor el kell fogadni, hogy semmit nem lehetne a boltokban kapni, ha nem lenne ra kereslet es semmi nem ennyibe kerulne, ha ennyiert nem vennek meg.

    Sajat peldam, hogy par eve kiprobaltam a kabelmentes zenehallgatast, azota egyszeruen nem vagyok hajlando semmit a fulembe rakni, aminek van kabele. Nyilvan e mellett van egy hangminosegbeli szint, ami ala nem megyek, es a 3-5 oras uzemidokon is csak rohogni tudok.

    Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

  • vicze

    félisten

    válasz pengwin #38 üzenetére

    "Rövid (és egyre csak rövidülő) üzemidő"
    Ez pusztán felhasználás függő, valóban vannak olyan helyzetek amikor még kevés.

    "sokkal gagyibb hangminőség mint amihez én hozzászoktam"
    :) Enged meg, hogy ezen mosolyogjak egy jót. A hangminőséget ma már semmilyen formában nem befolyásolja a BT és igazából régen se tette, mivel túl sok minden nem változott.
    Egyrészt különböztess meg hangzást és hang minőséget, mert a kettőt nagyon keverik elég sokan. A hangzás egy nagyon szubjektív dolog, a hangminőség viszont elég objektív, és max. felsőbb kategóriákban(300$+) mosódik a kettő valamennyire.
    Abban pedig jó eséllyel fogadnák, hogy a Tulku által épített vezeték nélküli fülhallgató hangminőségét egyik fülesed se közelíti meg, bármelyikhez is szoktál. Nyilván árban nem versenyezne semmivel, de nem is ez volt a cél.

    "kalakítása miatt az ilyen bogyó állandóan kiesne a fülemből"
    Ez lehet, de van elég sok mód ennek a megakadályozására, illetve negatív profilos biztos nem fog kiesni. De ez sok dolog függvénye, leginkább fülméreté. Ha a vezetékes nem esik ki, ez se esne.

    "hatalmas agymenés ennyi pénzt kiadni ezekért"
    Ez mindenki maga dönti el, mi a számára elfogadható, megfizethető. Én fülhallgatóra ennek az árnak a sokszorosát költöm, és még mindig messze vagyok azoktól akik tényleg sokat költenek rá, mint Tulku. Persze egyikünk se állítja, hogy normálisak vagyunk, vagy hogy épeszűek. :)

    (#40) Tulku: Nem Varta aksik vannak bár kétségtelen, az a leggyakoribb és a legegyszerűbb, de láttam már csomizott Li-Pol mini aksit is, bár főleg régebbi modellekben. Mondjuk az etalon még mindig a AirPods aksiban sajnos.

Új hozzászólás Aktív témák