Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dani3l

    őstag

    válasz Hobbbyt #27 üzenetére

    Akkor bizony azokat nem Neked talaltak ki. Viszont vannak, akiknek tökeletes.

    Gondolom nem mondok tul nagy ujdonsagot azzal, hogy ha veszel egy notebookot Windowssal, akkor bizony a win arat is kifizeted, es többe kerül, mint ugyanaz a noti oprendszer nelkül.. Miert lenne ez maskepp a tabletnel? Vehetsz oprendszer nelkül is notit es ratehetsz egy linuxot, de akkor buktad a win tulajdonsagait. Ugyhogy akinek kell a win, annak bizony azt is ki kell fizetni (es vonatkoztassunk most el a wareztol..). Ugyanigy akinek kell az iOS, az bizony kifizeti azt is.

    (Remelem erthetö, mit akarok, nem volt kedvem tulzottan belemenni..)

    Szerk.: Az mar mas kerdes, hogy megeri a felarat maga az iOS, mert amig 1-2 eve meg lenyeges különbseg volt közte es a Droid között, ez egyre csökken, es szerintem mostmar közel sem olyan "premium" mint akkor volt.. De az anyagminöseg meg mindig veri a legtöbb droidot, bar ezt kompenzaljak is az 1 ev garanciaval..

    [ Szerkesztve ]

  • dezs520

    senior tag

    válasz Hobbbyt #27 üzenetére

    ...te kicsit anyámra emlékesztetsz,ha valaki órába,fülébe meglát valamilyen ékszert(férfiaknál),akkor az csak egy bu.i,köcs.g lehet,hiába puhítom már rég óta,hogy ne itélkezzen senkiröl külsőleg,ismerje meg és azután alkosson véleményt...
    Az Itunes ben semmi ördöngőség nincs,(mi körünkben) egyszer kell kiismerni,utánna használható.
    De ez mint már oly sokszor el lett mondva,nem kell a használathoz (igen,jilbreak nélkül is) itunes,mindenre van már megfelelő alternatíva...az én telóm talán 8 hónapja látott itunes utoljára.
    Ne érsd félre nem rábeszélés,meg térítés,messze áljon ez tőlem,csak hát amit állítassz az nem egészen fedi a valóságot...ez csak annyira speciális,mint nekem a droid...

Új hozzászólás Aktív témák