Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hobbbyt

    őstag

    válasz dezs520 #30 üzenetére

    Ezért írtam oda, hogy Nekem. Mert ismerem a használói szokásaimat, és tudom hogy az Apple csak megnehezítené az életem.
    Egyszerű példa:
    Egyetemistaként, eléggé aktívan kihasználom a file mozgatást. Zh-k előtt, életet menthet egy kósza pdf vagy txt esetleg word/excel. Az iPhone tulajok meg kölcsönkéregetik más androidos mobilját vagy fényképezgetnek orrba-szájba, ami azért más minőség.. Vagy épp megyek akárkihez, vinnem kell pár anyagot netán 1-2 filmet stb. gyors rádobom a Pc-re átmásolom rá ami kell, és húzom is szét. Megyek oda, rádugjuk gépre, és máris leszedi ami kell neki találok nála pár jó dolgot, rámásolom és kész.. Mivel manapság jó eséllyel van mindenkinek otthon egy miniUSB kábel így ezzel sincs gond. Ami mindenképp a régi nokiás időket idézi, mikor sose kellett magaddal vinni a töltőt, mert mindenkinek volt legalább 1 Nokia töltője.
    Amennyire tudom, ez Apple-nél még nem működik.. Ha van iTunes, akkor törlöd/újraírod az egészet ha nincs, akkor köszönni se köszön. (Javíts ki ha ez már változott)
    Tudom, a file mozgatásra ott a pendrive, de minek hordjak magammal még 1 cuccot mikor a telefonban ott figyel (sokszor üresen) 32Gb?

    Jahh az ékszeres témához hozzá szólva.. több piercing után 1 ami még most is megvan. ;]

    10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem.

Új hozzászólás Aktív témák