Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • stewe780

    őstag

    Nagy csalódás nekem ez a 1020. Azt hittem végre lesz egy mobil, amire leválthatom a jelenlegit. Az első félig meddig hivatalos fotókat megnézve viszont olyan maszathalmazt gyárt, mint egy átlagos közép-felső szegmensű mobil kamerája. Az, hogy ebből a festményből 10 helyett 41millió képpontnyit ad, hát nem nagyon nyugtat.
    A képminőség megint háttérbe szorult a megapixel háborúban. Nekem a 808-as képek sokkal jobban tetszenek, véleményem szerint sokkal kisebb zajtartalommal rendelkeznek. Bár ezt lehet, hogy be lehet rendesen lőni, de a 808-nak a színei is sokkal valóságosabbak számomra.
    Most tényleg 2milliméter vastagságon bukott a nagyobb méretű érzékelő? Siralmas. De ez van.

    Ja és, hogy még mindig nincs usb-otg, bővíthető sd, fm transmitter, hdmi (meg a fene tudja hány dolgot bukhatok a jelenlegi symbim leváltásával) már csak hab a tortán. Én nem értem ezt a céget. Lehet, hogy a profitorientáltság hozza ezt a funkcióhiányt és képminőséget, lehet, hogy rossz országban, rossz piacon nőttem fel, ahogyan az utóbbi hozzászólásokban megjelent, de nekem továbbra sem gyárt ma mobilt egyetlen cég sem.

    A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

Új hozzászólás Aktív témák