Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Blyan

    félisten

    válasz Eli577 #1859 üzenetére

    Én aztán tudom, nyáron váltottam i4-re Windows Phone7-ről és időbe tellett megszokni a mikrolagokat az UI-ban. De nem vészes a dolog, főleg a iOS6 beta jóval gyorsabb volt, mint az 5.1.1
    Szóval valóban urban legend, hogy az iOs nem akad meg sosem, főleg a régebbi hardvereken.. De azért kevesebbszer.

    De mondok mást, most kényszerűségből egy alsó kategóriás androidos telefont használok, 2.3.6-tal, gyári rom, touchwiz csoda.
    Maga az UI meglepően folyamatos, látszik, hogy sokat fetszöltek a dologba, utoljára 2.3.2-t használtam. A legnagyobb gond a komolyabb alkalmazásokkal van, amik kifektetik ezt a fos armv6-os cuccot, meg a kevés RAM.
    Mindent egybevetve kellemes csalódás, mondom ezt úgy, hogy tényleg kényszerűségből használom, és bár tervezek újra visszatérni a felsőkategóriához, nem fogok Androidot venni.
    Nem a lagolás miatt, mert ez mára tényleg bőven elviselhető, sőt SGSII - III szinten JB-nel már nem is kell, hogy szembetűnő legyen, sőt lehet szinte nincs is.
    Csak nem szeretem az Androidot - de ez itt most szubjektív, és nem feltétlenül a válaszhoz kapcsolódik.

    [ Szerkesztve ]

    The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

Új hozzászólás Aktív témák