Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Carlos Padre

    veterán

    válasz ProEvoFan #45 üzenetére

    Azért a minőség jobban számít, mint a mennyiség, exluzív játékoknál főleg. Pont minap írta valaki, hogy az első évben több exluzív volt (bejelentve) xboxra, mint ps4re.

    [ Szerkesztve ]

    Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

  • saelin

    veterán

    válasz ProEvoFan #45 üzenetére

    Én mint "konzolos" nagyon örülök az ilyen fejlesztéseknek. A PS4 pro-n is nagyon szeretem hogy van választásom csicsa 4k, de locckolt 30 FPS vagy fullhd és unlockolt FPS között. Végre el lehet dönteni hogy én hogy szeretnék játszani. Szóval csak jöjjenek az ilyenek konzolra is, mert kell!

    De! Ahogy te is írtad sokan gondolják úgy, hogy játék miatt vesznek konzolt nem az extra teljesítményéért és egyéb extra funkciójaiért. Sokan PC-ről váltanak, mert nem akarnak gépfejlesztéssel bíbelődni, driverekkel, windows updatekkel, cheaterekkel és rossz konzol portokkal (mondjuk utóbbi időben nem nagyon láttam erre példát).
    A PC mellett még mindig a visszafelé kompatibilitás a legnagyobb érv és az, hogy nem vagy lánchoz kötve egy adott teljesítményű hw-hoz. Ja, és a M+Kb, aki ahhoz van szokva. Az MS szerintem, ismétlem: SZERINTEM nagyon rossz irányba megy. Egyszerűen nem is értem a jelenlegi üzletpolitikájukat. Milyen réteget akarnak megcélozni? A PC-seket? Mert azok nagyrésze kiröhögi a xbo-t. Esetleg a jelenlegi konzolosokat akik valamilyen szinten PC-ként akarják használni az adott gépet? Nem értem mit akarnak és hogy miért választaná őket bárki, amikor a másik oldalon ott van egy csomó játék. Az emberek játszani akarnak. Nem FPS-t számolni, textúra felbontáson izgulni vagy a geometriák éleit nézni. Játszani.
    A mondandómban van egy kis sántítás. Mert mióta féltűnt a konzoloknál az erősebb gépvariáns sokszor megy a rinya, hogy ez nem is true 4k vagy szilárd 60 fps. Vagy az egyik kedvencem hogy 4k 60fps... :D

    Kíváncsi vagyok mi lesz ennek a vége.

    Erdei88
    Neked (vagyis az boxosoknak) is megvan a jogod hozzá hogy ide írj. Szerintem meghallgatnának.

    [ Szerkesztve ]

    "It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

Új hozzászólás Aktív témák