Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vicze

    félisten

    válasz #16820480 #40 üzenetére

    Nem teljesen értem amúgy ezt. Első körben akkor döntsd el, hogy Waymo rendszere egy szar és a Tesláé jó, vagy mindenkető szar és alkalmazatlan közlekedésre. Csak mert a mennyiben a Waymo nem jó akkor a Tesláé egy rakás ***** konkrétan.
    Waymo megy 30000 mérföldet beavatkozás nélkül = teljesen alkalmatlan.
    Tesla tud menni 10 mérföldet beavatkozás nélkül = Musk az Isten!!!
    1 videó amiben a Waymo hibázik vs. az összes FSD videó amiben kivétel nélkül mindegyik ben 1 vagy több beavatkozás szükséges. Az arányok egy "kicsit" mások

    Ami az én mondandóm lényeg, hogy Tesla HW-ja 100%-osan alkalmazatlan önvezetésre még HW3 is Tesla saját mérnökei alapján. És a userket egyrészt Tesla hazugságokkal lehúzza, másrészt veszélyezteti az életüket és embereket öl.
    Azt hogy ezt hogyan lehet támogatni, sose fogom megérteni.

    Továbbra se az önvezetés ellen vagyok, hanem elsősorban Tesla felelőtlen és veszélyes módszerei ellen.

    #36 worxland: Első videó első 10percben 2x kell belenyúljon. Mi a jó istenről beszél? Meg is nézed ezeket a videókat és figyeled mi történik vagy csak értelmetlenül isteníted?
    "A HW3 szerintem sem lesz elég"
    Ezzel gyakorlatilag azt mondod, hogy Tesla és Musk folyamatosan hazudik megtéveszti a vásárlókat és ráadásnak lehúzza őket.

Új hozzászólás Aktív témák