Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vicze

    félisten

    válasz #16820480 #25 üzenetére

    Igazad van, 30000 mérföldenként van jelenleg beavatkozás, ami évente 20darab épp.
    Tesla erről még max. álmodik.

    #27 PuMbA: Mi az emberkísérlet és a felelőtlenség között. Ja gen ugyan olyan felelőtlenség, csak az egyik megakadályozható lenne.

    #31 worxland: Hát elvileg az első 5éve alatt sikerült a sávkövetést és az adaptív tempomatot kifejleszteni (aka. Autopilot) a FSD fejlesztése csak a HW2-vel kezdődött mivel épp akkor arra hazudták, hogy képes rá, addig HW1-re hazudta azt Musk. Most épp a HW3-ra hazudják, ami szintén nem lesz képes rá. Tehát te azt mondod, hogy majd a HW4-gyel képes lesz rá? :U Akkor eddig miért fizettek az emberek egész pontosan?
    Hol működik 99%-ban? Egyenes úton kanyarok nélkül? Szerintem nem abból áll a vezetés 99%-ka...

    Hol írtam, hogy nem lehet? Sőt azt írtam hogy mások megcsinálták. Azt írom, hogy a Tesla HW-ja képtelen rá. Ezt meg nem én mondtam hanem a Tesla mérnökök... Biztos tök vételen, hogy azt össze Autopiloton dolgozó felsővezető és vezető mérnök mind felmondott, az utóbbi 4 évben.

Új hozzászólás Aktív témák