Hirdetés

Aktív témák

  • Geller72

    veterán

    Néhány apróság, persze ez csak az én szemszögemből:

    -Azt hittem, hogy ez egy CÉG. Azaz pénzügyi háttérrel rendelkező "valami", ami vagy jól áll, vagy nem. Ha igen csinálja, ha nem, abbahagyja. Ha jól tudom, ez ilyen. Azt a részét nem értem, ami úgy néz ki, mintha rászorulnátok erre a pénzre, vagy bármennyire. Nagyon remélem, hogy nem értitek félre, nem betámadás részemről, csak tényleg nem értem. Ennek valahol akkor lenne relevanciája, ha egy magánszemélyek által létrejött kezdeményezés keretein belül kellene átsegíteni, vagy folyamatosan segíteni egy csoportot a nehéz időkön, vagy biztosítani neki a minél jobb színvonalú szolgáltatást. Kb mint egy olyan torrent site, ahol magánemberek üzemeltetik az infrastruktúrát. Remélem, értitek hogy mire gondolok. De ha jól tudom, ti is egy cégcsoporthoz tartoztok. Tehát igazából a dolog értelmét nem látom át.

    -A jelenlegi plusszok nekem nem adnak pluszt, nem azért csatlakoztam elsők közt. Ami adna, ami sokat jelentene, azt vagy technikai okok, vagy másmilyen - logikai - okok miatt nem biztos hogy meg lehetne valósítani.
    Azaz nekem fontos lenne, ha:

    -A hirdetéseimnél a hozzászólást ugyanúgy le lehetne tiltani, mint egy blogbejegyzésnél. Nem, nem azt akarom, hogy a meglévőket gyomlálhassam én, bár az sem lenne rossz, de ezzel ugye vissza lehet élni. Más kérdés, hogy megoldható lenne annak is a moderációja, de ebbe ne menjünk bele. Tehát akinek valami nem ok a hirdetésemmel, az igenis írjon privátot és ne a plénum előtt kelljen vele vitatkoznom. Nem hinném, hogy ezzel csak magamat kímélném meg a továbbiakban. Amúgy ez az opció teljesen függetlenül mindenkinek is elérhető lenne, nem a prémium user jog kereteim belülre gondoltam.

    -A hirdetéseimet nem szó nélkül törölnék, hanem ha gond van valamelyikkel, akkor erről egyeztessünk. Nem hinném, hogy ez nagy kérés lenne. Főleg, ha a hirdetéseim nagy része fizetett.

    -Az ignorálás része akkor lenne jó, ha az illetőt nem csak a kommentjei alapján tudnám tiltani, amúgy csak vizuálisan, hanem az engem érintő cikkek, blogok, hirdetésekből is. Értelme így lenne szerintem. Akik eleve örökös összetűzésben vannak, azok közül nem egy állandóan keresi azt a felületet, ahol támadni lehet a másikat. Ezzel egy lépésben el lehetne vágni az egészet.

    -Jöhetne mondjuk a hwapró részen olyan plusz a jogokkal, hogy időzített, nagyobb mennyiségű up, és/vagy egyéb kiemelés, havi mennyiségekre lebontva.

    -Attól függetlenül, hogy én is tag lettem, szívesen látnék egy donate gombot is. Könnyen lehet (hogy ha valóban szükségetek van rá) a "tagsági díjtól" függetlenül is támogatnának benneteket pénzügyileg.

    Az önkéntesekről:

    Megértem, hogy vannak olyanok, akik társadalmi munkában csinálnak egy vagy több olyan dolgot, amiért a közösség hálával tartozik nekik. Ezt önként vállalták, nem volt kötelező. Tehát erre hivatkozni egyeseknek szerintem nem fair. Ezeknek a tagoknak ezután sem lesz bevétele. Viszont nekik fel lehetne ajánlani, és a későbbiekben a hasonló esetekre vonatkozóan szintén, hogy megkapják ezt a privilég user jogot ők is. Biztos nem esne nekik rosszul, azon kívül,hogy van egy plusz rangjuk.

    -Az adblock nekem továbbra is fog két reklámot.
    -Az avataroknál tovább lehetne lépni valami komolyabb dolog irányában, nekem a kilencvenes éveket idézi technikailag. Nem hinném, hogy egy 64x64-es pic beillesztési lehetősége technikailag kihívás lenne.
    Ezt nem gondolom, hogy ranghoz kellene a továbbiakban kötni, megalázónak tartom. Teljesen alap dolog legalább egy évtizede máshol is. Nem ettől fog összeomlani a világ.

    -A tárolt képek tárhely mérete nagyon kevés. Privileg módban is. Nagyon. Ha most én szeretnék egy cikket írni mondjuk a Norvégiai utamról, normális, (nem 10 mp-es) képekkel illusztrálva, szinte lehetetlen lenne házon belül megoldani, szénné kellene linkelnem az egészet, 3rd felé feltölteni, etc. Erre is lehetne valami optimális megoldást találni.

    Így, első blikkre ennyi. :U
    :R
    G,-

Aktív témák