Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • thiclyoon

    aktív tag

    válasz Wesiz #11 üzenetére

    Ahh, még a régebbi időkben használtam "pixelt", ami akkor ugye nexus volt :) nexus 5 szolgált több, mint 3 évig, de a környezetemben többen is pixellel szaladgálnak, így azért látom azokat is. A mai napig jó érzés kézbevenni, szívesen is használnám (nem játszok, nem kellene a hatalmas erő) - viszont a bekapcsológombot javítani kellett volna, és sajnos az akksi már nagyon tönkrement (nyilvánvalóan ez volt a nagyobb gond). Android oldalon nagyon sok maszek akksijavító van, én meg ezeket nem szeretem, sok hír van a nem megfelelő akksik veszélyességéről, az LG meg már kizárt hogy ilyenekkel foglalkozzon. Visszatérve: a nexus 5 után maradtam pár évig Androidon (nem feltétlenül saját akaratból), de most már iPhone (SE 2) felhasználó vagyok (a váltás fő oka amúgy az volt, hogy ez nekem munkaeszköz is, és most már könnyebben megengedhetem magamnak ezt az eszközt is) :) Ezen is van ilyen funkció, ezért is emeltem ki, hogy örülök, hogy a hasznos dolgok terjednek - nem különösebben érdekel, hogy "másolás", vagy "nem másolás"

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák