Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Touch-ko

    őstag

    válasz Graphics #39 üzenetére

    A 19-es kommentrol beszelek. Ugyan nem szemely szerint NEKED szolt a kerdes de megis reagaltal is ra.
    Nekem megvan a velemenyem. Neked is a tied. Ezzel nincs gond.

    A gond ott kedodik, hogy en fanboy vagyok, vagy "brand fanatikus" ahogy Te magad is irtad.

    Pedig csak szeretem az Apple termekeit, ennyi. Hogy miert? Mert tobb mint egy evtizede megvettem eletem elso Apple cuccat, bevallt, aztan vettem egy masikat, ami szinten bevallt. Aztan a tobbit, amivel sosem volt komolyabb gondom.
    Ezekkel parhuzamosan tobb masik brandet is hasznalok, mint ruha marka, auto, parfum, sot, vajbol is csak egy markat veszek ha lehetseges ez a Lurpak.
    Nah most akkor vajbol is fanatikus lennek, mert azt szeretem?

    Tudod, a tobbseg ezen az oldalon 1 meternel kozelebb sosem kerult meg egy iPod Shuffle-hoz sem, de ennek ellenere ugy szidja, mint a bokrot. Epp 2-3 napja olvastam egy cikket a The Verge oldalon, ahol az Androidra keszult "Move to iOS" alkalmazast csak azert toltottek le, hogy utana 1csillagot adhassanak. A magyar kommentelok kozott volt tucatnyi aki ezt le is irta :)
    Ennek az ellenkezojet el sem tudom kepzelni egy Goodgle product-nal iOS-en. Volt ra pelda, hogy anno az Apple Maps elcseszese utan a Google maps lett abenne a top10-ben. Senki sem toltotte le azert, hogy 1csillagokat adhasson..
    Ez a fajta utalat sokkal rosszabb, mint az altalad emlitett marka fanatizmus.. Ha nem jonnek a haterek meg a trollok, akkor a "fanatikusok" jol el vannak, beszelgeqtnek, stb.

    Szoval a velemenyunknek nem kell azonosnak lennie, de el kellene fogadni, hogy valakinek mas tetszik, vagy mas a velemenye.. Megegyszer, en elfogadom a tiedet. Am erre is valamelyik ostoba fog reagalni par ora mulva, valami baromsaggal, figyeld meg. Ez is mutatja amit fentebb irtam :)

Új hozzászólás Aktív témák