Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • wolfman

    veterán

    Személy szerint tudom mi az értelme egy ilyen kütyünek. Ez nem Mp3 lejátszó, ez egy DAP! Lejátszik ez mindent, de legfőbb erénye, hogy nagyfelbontású hangformátumokat játszik le és mindezt nagyon jó hangminőségben (persze DAP-ok közt is van nagyon jó meg még sokkal jobb).

    Megfelelően izoláló fülhallgatóval igen is lehet hallani ezek minőségbeli különbségét is.

    Az egyetlen dolog amit nem értek, hogy mi a fenének kell ezeket is már tapizósra csinálni? Minek kell ennek is érintőkijelzőt adni? Hiszem és vallom, hogy ez full felesleges és sokkalta kezelhetőbb, ha fizikai gombokkal vértezik fel és utazás közben tapintva zsebben, oda nem nézve is kezelhető lenne, nem csak akkor ha előveszem és ránézek.

    „Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

  • wolfman

    veterán

    válasz Apollyon #24 üzenetére

    Ugyan így vagyok én is, semmi értelmét nem látom annak, hogy ekkora kijelző virítson egy high-end cuccon, ahol kezelhetőségben szerintem ront az összképen. Meglátásom szerint a minőség jele mindig is a határozott gombnyomások, a súly, az anyaghasználat lesznek, nem a nagy LED kijelző. Ennek az egésznek a parasztvakítás, a bizsuláz érzés kielégítése a célja, mert mindenki érintős dolgokat akar. Már a legtöbb háztartási eszközön is meg autó műszerfalán is tapifelület virít, most elérte a high-end zenelejátszókat is, pedig abszolúte semmi értelme nincs. Pontosabban látom van akinek jobb átláthatóságot jelent, de kezelhetőségre én nem akarom elhinni, hogy jó!

    (#26) krx21: FiiO X3 gen2 van a tulajdonomban. A kicsi színes kijelzőjén 64gb zenét tökéletesen tudok managelni, átlátom, mivel a fizikai kezelőszerveknek köszönhetően gyorsan lehet navigálni. Meghalnék ha tapiznom kéne!

    (#27) kowaacs1: Ennek a hsz.-nak se sok értelme volt!

    „Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

  • wolfman

    veterán

    Én annak a híve vagyok, hogy ami mindenre, az igazából semmire se tökéletesen.

    „Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

Új hozzászólás Aktív témák