Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Essentials

    aktív tag

    válasz Zolik #25 üzenetére

    Nem értem, miről beszélsz!? Én nem használok mo3-at már évek óta, hanem offline töltöm le a telefonomba zenestreamből az albumokat, listákat, de ez az iTunes kábelezés számomra értelmezhetetlen. Airdropon keresztül szoktam fileokat küldeni iPhone-ra, iPad-re, amin egy normál meretű HD film nagyjából 1 perc. Zenéket ugyanïgy lehet küldeni, nem kell leszedni hozzá semmit. Az Apple cuccai annyira össze vannak bogózva, mint semmi más. Ha letöltök egy appot iPhone-ra, Apple TV-re, Okosórára szedi is a megfelelő változatát. Ha lövök egy képet iPhone-nal, akkor rögtön megjelenik a gépemen. Ha csörög a telefonom az előszobában, gép előtt ülve fel tudom venni az operátori hívásokat ( nem viber, szb...) Ha elkezdek egy emailt írni telefonon, gép elé ülve ugyanonnan folytathatom. Ha iPaden találok valami érdekes tartalmat, copyzom a vágólapra, és gép elé ülve beillesztem. Ha kapok egy SMS-t a telefonomra, gép előtt ülve azonnal megjelenik a SMS ablakban. Az órámon mért aktivítások automatikusan szinkronizálódnak minden eszközömre. Ha vásárolok egy új telefont, 1 gombnyomással letörlöm a régiről az összes tartalmat, az újba pedig belépek az ID-mal, és fél óra múlva ugyanazt az eszközt kapom vissza, csak új hardverrel mert egyszerűen mindent feltelepít rá, ami a régin megvolt. Legyen az háttérkép, alkalmazás, jegyzet, vagy bármi. Szal nem értem ezeket a hüledezéseket, 2017 van, és kábel nélkül használok mindent. Az Apple olyan eszközkapcsolódásokat nyom magától rendszer szinten, ami más típusú készülékeknél csak harmadik fél által letöltögetett, elindítgatott alkalmazásokkal működik, vagy úgy sem...

    [ Szerkesztve ]

  • Essentials

    aktív tag

    válasz fordfairlane #46 üzenetére

    Szerintem teljesen alap dolog, és minden okostelefonokhoz valamennyire fogékony tudja, hogy az iPhone ha vállal is némi kompatibilítást nem Apple termékekkel, az sem lesz soha 100%-os. Ilyen például a windows-os iTunes. Aki iPhone vásárláson töri a buksiját, és nincs tisztában a helyzettel, az olvasson már kicsit utána. Pont az Apple volt az a gyártó, aki annak idején volt olyan merész, és kikukázta a CD meghajtót a gépekből, hogy a pendrive-ot használjuk, meg az internetet. Aztán a pendrive-ről pattintotta a felhasználókat a felhő fele az SD kártya nélküli iPhone-nál, iPadnél. Aztán jött a jack nelküli i7. Szal kicsit visszatetsző azt olvasgatni, h az Apple bárkit is kábelekre kényszerítene 2017-ben. Nem működik az iPhone windows-zal, vagy macerás? Ki gondolta volna, semmi sem véletlen...

Új hozzászólás Aktív témák