Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zolik

    senior tag

    válasz joey04 #23 üzenetére

    Nem kell google acc androidos telóhoz. Sima usb kábellal bedugom a gépbe és azt tallózok a telón amit jól esik. Oda és olyan mappába húzom be a képeket, zenéket ami nekem tetszik. Ezt iphoneon nem lehet, lévén zárt rendszer és csak egy helyre hajlandó pakolni a képeket.
    De újra kérdem, miért kell még egy progit is feltennem hogy használhassam? Ha nincs a gépen épp itunes amire másolni akarok képeket , mert nincs net, wifi stb , akkor bukó sehogy nem tudom rá másolni. Na ez a gáz. A mobil net pc-n való megosztásához is kell itunes, androidnál annyi a dolgom hogy a mobilnet megosztásánál egy kapcsolót átbillentek a telefonon és woala! Nem akarok plusz szoftvert tenni a gépemre, nem akarok bajlódni az apple id-vel. Gmailes email címe meg szerintem majdnem mindenkinek van, de az is inkább ahhoz kell csak hogy a telód le tudd szinkronizálni, mentést csinálni. Ha nincs gmail fiókod attól még ugyan úgy tudod használni a telefont, ha nincs apple id-d akkor nem tudod használni az iphonet.

    '' Árpád biztos jó munkásember..., vót valamikó ''

Új hozzászólás Aktív témák