Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Atomgeszi

    veterán

    válasz tothmaxy182 #5 üzenetére

    A matekod ott bukott meg, hogy a Note 4 151 x 76 x 8.5 mm

    A mai telefonok meg max hosszra nagyobbak.
    Pl. Note 7 pro: 159.2 x 75.2 x 8.1 mm
    Mi9: 157.5 x 74.7 x 7.6 mm
    Még keskenyebb is, és igazából a biztonságos fogásnál a szélesség számít, ekkora hosszbeli növekedés nem igazán befolyásolja az egykezes használatot.

    NFC és noccsmentes kijelző pl. Mi9T-ben van.
    156.7 x 74.3 x 8.8 mm
    Gyakorlatilag kicsivel több, mint fél centivel hosszabb, de majd 2 mm-rel keskenyebb.

    Igaz a Note8Pro- noccsos, meg kicsit nagyobb, de abban is van NFC
    161.4 x 76.4 x 8.8 mm
    Cserébe van benne bitang akksi. Haver 2-3 naponta tölti aktív használat mellett.

    Mi9 SE pedig 147.5 x 70.5 x 7.5 mm
    Van benne NFC, nem hatalmas, csak egy cseppnyi noccs.

    (Én is ódzkodtam a noccstól, de már fel sem tűnik - különben még mindig a Mi5-öt használnám, de inkább megbarátkoztam vele és nem bántam meg)

    [ Szerkesztve ]

  • Chaser

    titán

    válasz tothmaxy182 #5 üzenetére

    szintén, bár úgy tudom nfc ebben sincs - mondjuk nekem nem hiányzik, szóval lehet van :d -
    ellenben az rgb értesítő led hiányozna, az infra is, noccs' meg kösz nem kell, ha fizetnek érte akkor sem, nemrég note5-ön gondolkodtam el, de már nincs rgb led csak fehér, egyébként még jó lenne, de inkább marad a 4-es, intenzív használatnál már nem tud két napot töltő nélkül, ezért cserélném, így két évesen nem csoda mondjuk - és persze mindig full fényerőn használom, bekapcsolt gps/adat/wifi mellett és éjszakára se kapcsolom ki, meg repülőre se rakom -
    ha a kijelző nagyobb lenne azt nem bánnám :)

    Atomgeszi
    én pedig nem fogok noccsal' megbarátkozni, hamarabb váltok vissza butafonra', ilyen sz@rt az én torkomon nem nyomnak le az biztos ( : a 9t-n is elfilóztam, pwm-es volt a kijelzője, talán már van rá valami trükk, de úgy döntöttem nem copatom' magam, a 4-es minden téren atom stabil, amíg él használom, talán addigra a noccsos baromság is kimegy a divatból

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

  • Atomgeszi

    veterán

    válasz tothmaxy182 #17 üzenetére

    Biztosan, de úgy néz ki jövőre még csak a kameralyuk lesz elől.. Talán jövő év végére szivárogtatják a kijelző alá épített modulokat.

    Pedig jobb lesz, ha hozzászoksz ezekhez a méretekhez.

    Mi9SE -nél elindult valami méretügyileg, de ki tudja, hogy Redmi vonalon várható-e ekkora készülék.

Új hozzászólás Aktív témák