Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tikakukac

    titán

    válasz Graphics #8 üzenetére

    Valóban nem vagyunk egyformák. A bolt rakja rá a hasznát és legyen készlet. Pontosan azért, mert a fszomnak van kedve 3-4-5 hetet várni a tokra meg fóliára, simán kifizetném a kinti ár tripláját is, de most kell. Ez ennyire egyszerű. Ilyen alapon minek egyáltalán bolt, úgyis megrendelem kintről aztán cöh. Nope, nem.
    Fater kapott új céges telót a semmiből. Nem volt rá helyben se tok, se fólia. Megrendeltem. Rosszat küldtek, grátisz nem angoloktól hanem kínából. Tripla szopás, rengeteg mail, visszatérítés, újrarendelés... megérte? Nem.

    A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

  • ak76

    senior tag

    válasz Graphics #8 üzenetére

    Én bizony szoktam csak úgy random vásárolni, a MI8 is egy gyors eladás eredménye lett, és hirtelen ott álltam, hogy a Mate 10 Pro utódja a Mi8 lenne, mivel a többit már próbáltam, vagy nem vágytam rá hogy kipróbáljam, így hát Mi 8 lett, csakhogy a szilikon tok, amit egyébként adnak hozzá, nem volt a csomagolásban, így gyorsan kellett szereznem valamit, amíg a GB-s csomag be nem fut.
    Aztán ugyanott, egy emelettel lejjebb vettem egy flipes tokot, annyiért hogy le sem merem írni... :B

    Micsurin

    Egy vacak 250 forintos szilikon tokot szerettem volna, ami hiányzott az eredeti csomagolásból, és ha azt mondja, jöjjek vissza 2-3 nap múlva mert lesz, csak hirtelen elfogyott, azt megértem, de a srác odalökte hogy ilyen nincs, nem is lesz, ha meg mégis lesz, az majd ki tudja mikor lesz.
    Ezután dobtam neki a fentebbi mondatot, mást is szerettem volna mondani neki, pld hogy ha nem kedveli az embereket, miért nem megy birkapásztornak, stb, de nem láttam értelmét beleállni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák