Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dominó85

    veterán

    válasz ollie #6 üzenetére

    Mert van élet B20 nélkül is. Mondom ezt Telenor hálózattal Lenovo Zuk Z2 Plus telefonról. Minden ember más, nem értem miért kell ezt a B20-at ráerőszakolni mindenkire. És akik régi mobillal járnak, amik még a 3G-t hírből sem ismerik? Attól még egyáltalán nem lesznek kevesebbek emberileg. Én a telefonomat érdekes módon legtöbbet telefonálásra használom. Illetve 12 órás munkaidőmben netezésre (ott meg 4G van). Amikor elutazok családdal esetleg barátnővel a természetbe, akkor meg fényképezgetek vele. És nem érzem kényszerét 4G keresésének a hegyekben, hogy azonnal kiposztoljam, ahogyan egy rénszarvas xarik. :DDD

    Burt1793
    A kulcsszó az "én". Azaz Te nem szívesen netezel 4G alatti nettel. Ellenben neki elég az. :K Ki lehet ám tartalmasabb dolgokkal is tölteni az életünket, mint net és ego-függővé válni. Ezt nem reád értem, hanem általánosságokban. Szerintem borzalmas világkép az, amiben élünk. Barátoknak mondott emberek egymás mellett állnak a buszon és egymással chatelnek. Én ha áll mellettem egy barátom, kinyitom a számat és kommunikálok vele. A technika kinyalizza azok valagát, akik ezt engedik. ;]

    [ Szerkesztve ]

    * Péter - 06302461862 *

Új hozzászólás Aktív témák