Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • erdoke

    titán

    válasz Hooper #21 üzenetére

    Ne haragudj, de most felsoroltál egy csomó hülyeséget.
    CPU: Mi van akkor, ha ugyanez van az iPad 2-ben? Aki 3GS-ről vált (tipikus felhasználó lejárt hűséggel), annak nem nagy ugrás lesz iOS5-tel? De.
    8 MP kamera: Ja, felbontásban van ilyen, nézegessük a képeket és videókat, ha valóban hasonlítani akarunk. Tudom, hogy az androidosok (jobb híján) a specifikációs listára izgulnak, de az iOS és a WP7 megmutatta, hogy az optimalizálás sokkal többet ér a mindennapokban.
    A nagyobb akksi miért fért volna bele? Van adatod, hogy másfél éve is elérhető volt az új nagyobb kapacitása ugyanolyan vastagságban, vagy csak csapkodod a hasad?
    Az antennának olvass utána, elméletben sok előnyt kínál az összes megoldáshoz képest, nem csak az előd hibáját hivatott javítani. Más kérdés, hogy itt a fentebbi elvemet én se tudom érvényesíteni, lévén tapasztalat még nincs vele, így előfordulhat, hogy semmivel nem lesz jobb egy jó átlagos antennánál.

    Szerintem én tipikusan nem az általad említett "úristen dejó minden amit az apple csinál" ember vagyok, de veszettül az se zavar, ha ezt gondolják rólam...

    [ Szerkesztve ]

    A legjobb aláírás a héten

Új hozzászólás Aktív témák