Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • st3v3np3t3r

    veterán

    válasz Viktor0610 #32 üzenetére

    félre érted az összehasonlításom...elég csúnyán...új készülékekről esett szó,nem asztáltakról, mivel a szolgáltató is újakat árul, nem használtakat...
    de legyen...
    hogy fer legyen a verseny:
    ujhasznaltgsm.hu nincs eredmény
    vatera nincs
    jófogás nincs *keresés szűkítve minimum 70ezer Ft-os ártól
    hardverapró 1db 125ezer...
    apróguru 160-275ezer kb.180 találat(ami nem valószínű hogy használt ár

    drága fórumtárs...miről is beszélünk akkor? 1db nem számottevő mennyiség...de hogy legyen igazad, így fer ha már új, legyen használt ár is :DDD ha az a nyilvánosan árult 1db-ot elfogadod :DDD

    janeszgol mivel a XZ Premium hivatalos oldalán a "Hol vásárolhatom meg" oldal alatt(linkeltem is) ott van az emag, így a hivatalos oldal hivatkozik rá, tehát lehet hivatalos viszonteladó, ne keverjük a márkabolttal :DDD attol hogy több cég hirdet attól még lehet hivatalos...pont úgy mint a szerviz is...egy azon szerviz cég lehet több gyártó hivatalos szerivze...csak papír formaság kérdése az egész :DDD a zug gsm sztorid nem vitatom...de hát az ár is tükrözi általában a minőséget...bár én 2szer vettem 4 telefont náluk...mind2szer a szemünk láttára bontották ki a telefonokat, gariztatni nem kellett náluk,bár egy cserével megoldják szerintem ha olyan baj lenne vele... Samsungra visszatérve,nagyon sok helyen árulnak Galaxy Note4ből F-es(4magos) modelt, ami a topikjában köztudott hogy az itthon kizárólag a szolgáltatóknál forgalmazták, és a C-s(8magos) model volt a gyári független...ellenben a használt mobilosoknál sokkal több az F-es független már mint a C-s...

    [ Szerkesztve ]

    Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

Új hozzászólás Aktív témák