Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bocha

    HÁZIGAZDA

    válasz kameraman77 #17 üzenetére

    Mondok egy meglepő dolgot: ha az általad linkelt lencsék is normális kerekek között lennének árusítva, akkor nem ennyibe kerülnének. Mondjuk 35 ezer forintba akkor sem kerülnének, de mondjuk ha megnézed az Apple Store-ban lévő Olliclipet, láthatod, hogy az sem épp filléres. Ahogy mondjuk ez sem, bár a Puzlooknál tényleg olcsóbb.

    Ezerszer leírtuk már, hogy semmi értelme Kínából ÁFA és VÁM nélkül érkező, jótállással nem rendelkező termékek árát összehasonlítani magyar boltokban kaphatókéval. Nyilván lehet az olcsóbbat választani, tényleg nincs ezzel gond, felhasználói szemmel egy efféle kiegészítőnél úgyis az ár számít, én is szoktam Kínából rendelni ledes izzókat és elégedett vagyok velük, de nem mutogatok a magyar kereskedőkre, akik boltot tartanak fent, alkalmazottakat fizetnek meg, hogy miért nagyobb az árrésük egy terméken. Ez az összehasonlítás pont olyan, mintha egy ÁFÁ-s terméket hasonlítanánk össze egy "használt nullpercessel", aztán köpködnénk az ÁFÁ-t korrektül fizető kereskedőre, hogy a szemétláda, milyen drágán adja a termékeit.

    Szóval kérlek, picit láss a dolgok mögé is! (És persze, a Puzlook ettől még nem lett olcsó, ezt meg nyilván én is felfogom! :) )

    Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

Új hozzászólás Aktív témák