Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • South Velen

    addikt

    válasz Vigilante #844 üzenetére

    Na máris igazoltad amit írtam :D

    Hogy széles körben elterjedt fizetésre -jelen formájában- sosem lesz alkalmas, az biztos. Talán nem teljesen nulla az értéke, de közelít hozzá. Mint írtam, én a fee-ben látom a problémát, muszáj olyan arányban tartani, hogy megérje bányászni, azaz működhessen a rendszer, viszont ilyen arányű fee-vel sosem lesz alkalmas mindennepi fizetőeszköznek. Aztán persze ott van még a tranzakciók lassúsága. És persze az energiaigény. És persze a volatilás, persze ez normalizálódhat(na). Valami alternatív világban bizonyos nagyösszegű szerződések közti fizetésre alkalmas lehet, vagy ilyesmit tudnék elképzelni, bár eddig állítólag ez is volt a fő célja, a feketegazdaságban.

    (#843) Tamás9x: Engem nem különösebben zavar jelenleg a VGA-k ára (a PC-s játékok kivéreztetése egy kicsit, mert így már lehet nem lesz GTA VI :DDD PC-re (engem ez az egy sorozat érdekel.) Inkább az zavar, hogy mennyi "ártatlan, óvatlan" hétköznapi investort be fog vonzani még ez a dolog, ha még esetleg nő a lufi, és csúnyán fognak járni, plusz elégettek egy csomó energiát a semmire, plusz ha sokáig tart, ki is véreztetitek a PC-s játékipart (de mint írtam, én elvagyok nélküle.)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák