Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lacus83

    senior tag

    Én részemről kiszáltam, senkit nem akartam megbántani sem az egyéni dolgaiba bele szólni.
    Van itt gubanc így is úgy is, és lesz gond vagy az árral vagy a készlettel. Nv így is úgyis kifutó szériában van, AMD pedig nem mindig híres a rendes ellátásról.
    Aki bele ölte a pénzt valószínűleg okkal tette,mérlegelt, kiszámolta hogyan és meddig éri meg.
    Nehezebben fogják tudni eladni a kártyákat ha úgy döntenek kiszállnak. Egy átlag gamer véleménye nem fog változni és lesznek fenntartásai a bányában üzemelő kártyákkal szemben.
    Náluk, nálatok is valószínűleg több lesz a garis probléma későbbiekben.
    A több ezer óra üzem időt a kártya élettartama szempontjából hamarabb eléritek mint egy átlag gamer a napi pár óra játékával.
    Ami elromolhat el is fog. Ezt felesleges túlmisztifikálni.
    A játékos oldala az hogy esetek többségében elérhetetlen a kártya számra, és persze erről a gyártók is tehetnek, de felesleges tagadni hogy a megnövekedett igényt és ez álltal a hiányt nem bányász láz okozta.
    Az Ár emelkedés ennek a közvetett hozadéka.
    De mint te bányász akkor amikor még esetleg csak játszottál egy vgaval, te se szívesen adtál volna 120 - 150 százalékkal többet egy kártyáért.
    Benmem nincs rossz indulat sem irigység csak csalódott vagyok hogy az általam figyellemmel kísért topikjaimban már alig van tulaj. Pont a hiány miatt és az ár miatt.

    Béke

    [ Szerkesztve ]

    MSI B460 Tomahawk,I5 10400F Box,G.Skill Tident Z 2X8 Gb 3000Mhz RGB,Megahalems Cooler,LIANLI Lancool III,Samsung 860 Evo 256GB ,Toshiba P300 3TB,LC Power 600W,ASUS ProArt 4060,LG 27GL850B

Új hozzászólás Aktív témák