Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 4ron

    senior tag

    válasz Degeczi #90714 üzenetére

    Az lehet, hogy gagyi, viszont van rá garancia, azt hiszem, hogy a legolcsóbb modellre is min. 3 év. Ha tönkre is megy, cserélik.

    (#90717) p.t.r: ezt a típust konkrétan én is néztem, de elég rövidnek tűnik a hossza, illetve nem tudom, hogy melyik az a vezérlő, amit Aliról vagy eBayről érdemes rendelni hozzá.

    (#90726) đension: Lumenettel van tapasztalatom, a legrugalmasabb és legsegítőkészebb csapat, akikkel eddig online dolgom volt. Többször is rendeltünk tőlük, sosem volt gond. 16.000-et viszont nem adnék egy ilyen kütyüért, főleg mivel nem nekem lesz ;)

    A kínai ledekkel nincs jó tapasztalatom nekem se, pedig nagy rajongója vagyok az Alinak :U Nézegettem a kínálatot, de biztos vagyok benne, hogy €5 alatt nem lehet normális DRL-t kapni, már a fotók alapján látszik. Ugyanez a helyzet eBayen is, gyakorlatilag ugyanazokat lehet kapni. A kínaiból is biztos találni jót, de vezérlővel együtt lehet kijönne 10.000 forintra, úgy meg már biztosabb választás egy Osram.

    ⭐ Revolut meghívó ajándék 7500 Ft bónusszal | Raiffeisen Bank meghívó változó ajánlói bónusszal ⭐ Kérd privát üzenetben tőlem!

Új hozzászólás Aktív témák