Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 123xyz

    tag

    válasz spileraaa #172171 üzenetére

    Nagyon hasonlóak tudtommal, szóval nem igazán lehet egyértelmű győztest hirdetni szerintem. Az apró különbségek dönthetnek, de csak egyéni preferencia alapján, nem pedig általánosan, hiszen a felhasználónak kell tudnia, hogy neki mi mennyire fontos. Pl érdemes az aktivitásmérőkhöz tartozó appokat is megnézni, hogy melyik a szimpatikusabb. Ennek részeként esetleg azt is, hogy mennyire lehet testreszabni az eszközöket az alkalmazással. Szóval csak azt tudom javasolni, hogy alaposan át kell rágni a teszteket, esetleg kommenteket, hátha akkor kiderülnek olyan dolgok, amik segítenek a döntésben :) Személyes tapasztalatom nincs, (Honor Band 3 van nekem, ami még monokróm kijelzős, kevés funkcióval), szóval nem teszek úgy, mintha abszolút profi lennék a témában... De ha van itt olyan, aki ismeri mindkét / mindhárom készüléket, az nyugodtan írjon valami konkrétabb választ :)

    Szerk: a Huawei Band 4 Pro már némileg magasabb szintet képvisel a beépített GPS miatt, de ez persze csak akkor előny, ha az ember ki is használja edzések során.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák