Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • NORBl

    aktív tag

    eBay bele tud nézni üzenetekben amiket az eladóval váltunk egymás között ? Mert nekem eddig ~ 60-65 körüli pontom van, szóval az kb. 50-55 vásárlás lehet eddig, mivel ugye volt, hogy többet vettem egy eladótól. Van 5 refundom, abból egyet visszafizettem, mert megjött a termék. A többi 4 mind jogos volt, amit alá is tudtam támasztani képekkel. A kérdés az lenne, hogyha jogos a problémám, bizonyítom, akkor nem mind1, hogy hány refundom van x időn belül ? Mert ha eBay bele tud nézni üzenetekben, elolvassa őket, akkor egyértelmű, hogy vagy nem (teljesen) olyan terméket kaptam ami a képen szerepel, vagy egészen mást, vagy sérült a termék. Ilyenkor is le tud tiltani az eBay ? Ha látják, hogy jogos a reklamáció, de túl sok van x időn belül, akkor is ? :F

    Mert oké, ha valaki 5 ft-ért vesz 128 Gb-os pendrive-ot, és csak 8 Gb, és full refundot kér, és ezt megcsinálom 5*, akkor oké. De ha látják, hogy korrekt vagyok, írok ha megjön termék, visszafizetem, bizonyítom, ha nem a megfelelő minőségű terméket kapom, akkor szerintem nem lenne korrekt ha tiltana.

    Szerk.: 2 full, 2 partial.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák