Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DJGABI

    addikt

    válasz mrgergoke #286 üzenetére

    Rendben, na akkor amiket kiemelnék:

    2011
    Kingston 8GB class 10 - 17$ eredeti, imádtam, gyors volt meg minden, azóta is csak netről veszek memkártyát
    telefonokra védőfóliák (Commtiva Z71, Blade, Pulse mini, Milestone, Neo V) - volt amelyik jobb, volt amelyik rosszabb, változó, érdemesebb a picit drágábbat venni.
    telefon szilikontokok - a Blédhez az első sorjás volt, a többi okés
    Asus A8JR utángyártott bill - kalap kaki, kb használhatatlan kategória, ha lenyomtad az egyik gombot az lenn is maradt...
    Acer 5536G utángyártott bill - eltörött az egyik gomb, egyszerűbb volt megvenni az egészet, mint külön az 1 gombot, vicc.
    1500mW Wireless 10G USB WiFi Adapter + 6dBi Antenna - 15$ azóta sincs ennyiért... mondjuk kb parasztvakítás kategória, mindegyik wifire max jelerősséget írt, de sokszor így is ledobált
    HD 720*480 "kémkamera" +2GB microSD - 12$ onboard videókat akartam csinálni (amolyan szegény ember GoPro-ja), de nem nagyon használtam

    2012
    "Gorilla Pod" - 2,6$ volt a közepes méretű, kínai másolat, de nem rossz, hasznos cucc, megérte a pénzét
    kapacitív stylus - 1$ nem érzékelte a telefon, egy idő után nekiállt kopni -> kuka
    autós telefontartó - 1. a N5800-hoz való teljesen rendben volt 2. az univerzális törve érkezett, meg drága is már, helyben 1k újonnan
    Milestone digitizer - működött, csak azért írom hogy ilyen alkatrészeket is érdemes rendelni keletről

    + dealextreme allstarz
    RC heli [link]
    KANEN KM92 füles [link] fogyó eszköz, már vagy a negyediket rendelem, csak ajánlani tudom, kb pariban van a Thomson fülhallgatómmal!
    szivargyújtós usb töltők

    (Most is várok pár dolgot ebayről: [link] )

    [ Szerkesztve ]

    << "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

Új hozzászólás Aktív témák