Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Morden24

    nagyúr

    válasz D1Rect #3 üzenetére

    Pár hete raktam fel az 1-et meg a 2-őt is, W7RCx64-en is tökéletesen megy (jó, kellett kapcsolni egy XP kompatibilitást, de ennyi), és még mindig zseniális és rohadt jó hangulatú.
    Ráadásul nagyon durva cliffhanger volt a 2 végén a Capella felrobbantása (én arra tippeltem anno még, hogy a shivan-ok így "terra"formálnak, tehát végülis nebulákat hoznak létre)... :(

    Freelancer-nek is jópofa volt a világa, a végén meg a Dyson-szféra hatalmas ötlet volt, szerintem még semmilyen sci-fiben nem lehetett látni ilyen mesterséges mini-naprendszert.

    Aztán volt a Darkstar One, amiben jó ötlet lett volna a biohajó, de a sztori olyan mérhetetlenül blőd és bénán elmesélt volt, hogy az valami hihetetlen, ráadásul volt kb. fajonként 2-3 fighter, 2 nagy hajó meg 1 vagy 2 transport, és ezzel ki is merült a látványvilág.

    Másra nem is igen emlékszem a nem-annyira-távoli múltból, egyszerűen megszűnt ez a stílus. Én most X3 - Reunion-al tolom, holnap vagy holnapután megjön a Terran Conflict, de ennyi, egyszerűen remény sincsen valami frenetikus űrszimre :(

    (Vágyálmom végre egy B5 világában játszódó űrszimulátor, vagy az Elite-nek egy remake-je.)

    Sectumsempra - For Enemies

Új hozzászólás Aktív témák